24.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Громадскість моніторить доступність пенсійних послуг для людей з особливими потребами
14 лютого 2018

Доступність пенсійних послуг для громадян різних категорій, в тому числі і з обмеженими фізичними можливостями, — один з пріоритетів діяльності органів Пенсійного фонду України. Задля цього приміщення громадських приймалень облаштовуюся доступним заїздом для осіб на візках, а всередині самої будівлі забезпечується зручна навігація завдяки тактильним та візуальним позначенням — табличками з рельєфним нанесенням, використанням контрастних кольорів тощо.

Відповідність приміщень таким вимогам перевірили громадські активісти на Вінниччині та Буковині.

 

Вінниччина

Заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Лариса Дика та представниця міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнямиГармонія Сюзанна Жуковська провели аудит доступності приміщення відділу обслуговування громадян Хмільницького об’єднаного управління Фонду в області.

В ході перевірки, Сюзанна Жуковська оглянула облаштування пандусу, зали обслуговування громадян, туалетної кімнати, наявність тактильних покажчиків та інформаційних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля для людей з порушенням зору.

Послуги мають стати доступними для будь-якого клієнта, в тому числі і для осіб з інвалідністю, — зазначає Лариса Дика.

Загалом, у Вінницькій області на обліку перебуває понад 102 тис. пенсіонерів, які є отримувачами пенсії по інвалідності.

 

Буковина

Позитивний відгук про якість та доступність пенсійних послуг для осіб з інвалідністю надала і представник громадської організації “Захист” Марія Нікітіна під час відвідування Вижницького управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області.

  Мета мого візиту — визначити, наскільки приміщення пенсійної служби краю відповідає вимогам безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Дуже приємно, що керівництво установи піклується про громадян та робить все можливе, аби скористатись пенсійними послугами могли всі без виключення, – відзначила представник громадськості.

Начальник управління Микола Бойко розповів гості про дистанційні послуги,  що надаються працівниками пенсійної служби, рекомендував користуватись відеозв’язком для отримання консультацій фахівців-пенсійників та використовувати можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта