16.12.2017
Пошук
Актуальні запитання
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.12.2017
Про поновлення виплати пенсії
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

"Пенсійний фонд України виконав усю роботу щодо перерахунків пенсій та інформування громадян", - Олексій Зарудний під час засідання правління на Дніпропетровщині
24 листопада 2017

Сьогодні, 24 листопада, у Дніпрі відбулось виїзне засідання правління Пенсійного фонду України. На нього запрошені представники органів місцевої влади, керівники центрального апарату та головних управлінь Фонду.

 

Під час виступу перший заступник Голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман наголосив на сприянні облдержадміністрації щодо створення віддалених робочих місць фахівців пенсійної служби на території об’єднаних громад регіону.

 

Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов переконаний, що Урядові ініціативи підвищення пенсій несуть великий позитив. 

 - Безперечно, ви як фахівці Фонду відчуваєте, як люди реагують на зміни. Такого підвищення пенсій не було дуже давно. Ви робите колосальну роботу. Хочу побажати витримки усім фахівцям Пенсійного фонду, особливо тим, хто працює з людьми. Ви – обличчя влади, держави. Особливу увагу прошу приділити учасникам АТО та сім’ям загиблих у АТО, - звернувся до пенсійників Гліб Пригунов.

 

На засідання правління винесено низку актуальних питань діяльності пенсійної служби. Зокрема щодо стану виконання в органах Фонду Закону України “Про звернення громадян”, розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи Фонду у 2018 році, результати перевірок органами праці та соціального захисту населення.

 

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний поінформував присутніх про стан виконання Закону України щодо підвищення пенсій з 1 жовтня.

-  Сьогодні перше засідання правління після набрання чинності Закону щодо пенсійної реформи. Це дало нам можливість осучаснити старі пенсії і відновити соціальну справедливість. Нагадую, що Законом було скасовано особливий порядок виплати працюючим пенсіонерам. Зараз вони отримують зарплату і пенсію у розмірі 100 %. Відповідно до доручення Прем’єра усіх пенсіонерів поінформовано індивідуально про перерахунок і розміри підвищень. Хочу подякувати колегам за проведену роботу. Пенсійний фонд виконав усю роботу щодо перерахунків пенсій та інформування громадян, - наголосив Голова правління Фонду.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта