16.12.2017
Пошук
Актуальні запитання
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.12.2017
Про поновлення виплати пенсії
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

На Вінниччині, Житомирщині та Тернопільщині облаштували нові віддалені робочі місця фахіців Пенсійного фонду
30 листопада 2017

Пенсійний фонд України продовжує наближувати пенсійні послуги до громадян через відкриття віддалених робочих місць фахівців Фонду. Три нових робочих місця облаштували на Вінниччіні Тернопільщині та Житомирщині.

 

У Вінницькій області віддалене робоче місце облаштували у міській раді Гніванської об’єднаної територіальної громади Тиврівського району. Тепер, окрім гніванчан, пенсійні послуги можуть отримати і жителі ще двох сіл Жмеринського району - Могилівки і Демидівки. Загалом це понад 15 тисяч мешканців, третина з яких - пенсіонери.

У відкритті нового робочого місця взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, міський голова міста Гнівань Володимир Кулєшов, виконуючий обов’язки голови Тиврівської районної державної адміністрації Віктор Бойко та представники громадськості.

Загалом на Вінниччині наразі працює 18 віддалених робочих місць та 25 агентських пунктів. З початку року фахівці провели 652 прийоми громадян, під час яких надали близько 7 тисяч послуг.

У Житомирській області відкрили уже 19-те віддалене робоче місце фахівця Фонду. Цього разу — у Високівській об’єднаній територіальній громаді Черняхівського району. Відтепер, це дасть змогу мешканцям територіальної громади, до складу якої входять села Високе, Городище, Забріддя, Осники та Щеніїв, не витрачати час та кошти на поїздку до районного центру. Двічі на місяць вони зможуть отримати послуги  з пенсійних питань безпосередньо за місцем проживання.

 

На території Високівської об’єднаної територіальної громади проживає майже три тисячі жителів, третина з яких— пенсіонери.

 

У Тернопільській області фахівець Пенсійного фонду здійснюватиме прийом в Іванівській селищній раді Теребовлянського району. У адмінбудинку створено комфортні умови для відвідувачів. Спеціаліст управління Пенсійного фонду забезпечений необхідним обладнанням, комп'ютерною технікою.

 

До Іванівської об’єднаної територіальної громади входить п'ять сіл, в яких проживає більше п'яти тисяч громадян. З них 1 337 осіб — пенсіонери. Прийом громадян проводитиметься у другу середу кожного місяця з 10:00 до 15:00.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта