25.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Учасники виїзного засідання правління Пенсійного фонду України ознайомились з роботою Чугуївсього відділу обслуговування громадян Харківської області
7 липня 2017

Сьогодні, 7 липня, в рамках виїзного засідання відбулось ознайомлення з роботою оновленого відділу обслуговування громадян Чугуївського об’єднаного управління Фонду в Харківській області.

Відділ обслуговування громадян Чугуївського об’єднаного управління надає весь спектр пенсійних послуг за принципом роботи «Прозорого офісу». В тому числі, є одним із перших в Україні, де створено умови для обслуговування громадян з інвалідністю, які відповідають усім санітарним нормам.

Вхід в приміщення, де здійснюється прийом та обслуговування громадян облаштований зручним пандусом, наявні контрастні попереджувальні стрічки та шрифт Брайля для слабозрячих, встановлена кнопка виклику спеціаліста управління для маломобільних груп населення, створено паркувальну зону для транспорту інвалідів, облаштовані туалети тощо.

У залі обслуговування розташовано 8 робочих місць для спеціалістів відділу. Щодня фахівці управління надають послуги з пенсійних питань близько 60 громадянам.

До створення належних умов в управлінні долучилась і місцева влада.

”Створення інклюзивних офісів, які будуть надавати послуги громадянам на гідному рівні, сьогодні, є одним із пріоритетних завдань Фонду. Керівники пенсійних служб України використовуватимуть досвід Чугуївського об’єднаного управління щодо доступності органів Фонду для усіх категорій громадян, - зазначив Голова правління Фонду Олексій Зарудний.

 

 

 

 

  

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта