25.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    Архів новин    2017 рік

Виїзне засідання правління Пенсійного фонду України відбулось на Харківщині
7 липня 2017

 

7 липня ц. р., у м. Харкові відбулось виїзне засідання правління Пенсійного фонду України. Окрім членів правління у засіданні взяли участь представники місцевої влади Харківського регіону, начальники головних управлінь Фонду, керівники структурних підрозділів центрального апарату та підвідомчих управлінь пенсійної служби області, Серед запрошених – директор Інституту демографії та соціальних досліджень – Елла Лібанова.

На правлінні розглянуто ряд питань, зокрема, про підсумки роботи органів Пенсійного фонду у І півріччі поточного року, Програму вдосконалення системи управління фінансовими ресурсами Фонду на 2017 – 2020 роки, заходи щодо удосконалення обслуговування громадян та перехід на електронний документообіг під час виплати пенсій, стан розвитку Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування тощо.

Підсумовуючи роботу Фонду І півріччі поточного року Голова правління Олексій Зарудний повідомив, що пенсійні виплати по всіх регіонах України (за виключенням Автономної Республіки Крим та непідконтрольних територій Донбасу) профінансовано у повному обсязі на загальну суму 124,5 млрд. грн. У порівнянні з відповідним періодом 2016 року загальні видатки зросли на 10,6 млрд. гривень. Загальна сума доходів за звітний період (за оперативними даними) склала 127,3 млрд. гривень.

У зв’язку із схваленням нових прогнозних макропоказників на 2017 рік, зокрема фонду оплати праці найманих працівників та грошового забезпечення військовослужбовців (+85,3 млрд. грн. до попереднього показника), до кінця цього року очікуються додаткові надходження власних коштів в сумі 20,7 млрд. грн. Фінансовий ресус спрямовуватиметьсяі на запланове підвищення з 1 жовтня поточного року розміру прожиткового мінімуму та проведення «осучаснення» пенсійних виплат при прийнятті відповідного законодавчого рішення.

Заступник Міністра соціальної політики України Микола Шамбір у своєму виступі наголосив, що сьогодні з Харкова розпочато роз’яснювальну роботу з питань пенсійної реформи. - Нам потрібно доносити до наших громадян інформацію про ті положення, які є в законопроекті, які дають можливість покращити ситуацію у пенсійному забезпеченні, - переконаний Микола Шамбір.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта