24.05.2017
Пошук
Актуальні запитання
05.05.2017
Щодо права виходу на пенсію жінки, яка виховала чотирьох дітей
19.04.2017
Щодо можливості підвищення розміру пенсії у зв'язку із більш пізнім виходом на пенсію
16.05.2017
Щодо врахування в заробіток, з якого обчислюється пенсія відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", матеріальної допомоги та індексації заробітної плати
13.04.2017
Щодо дати призначення пенсії в разі втрати годувальника за "військовим" законом
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
12.05.2017
Щодо перерахунків розмірів пенсій інвалідам ІІІ групи у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму
02.03.2017
Щодо перерахунку пенсії державному службовцю
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
07.03.2017
Щодо виплати пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про державну службу", у період роботи
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Над погашенням боргів працюють пенсійники Волинської та Вінницької областей
17 травня 2017

Ковельським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України у Волинській області проведено спільну нараду з міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції.

Під час заходу йшлось про підвищення ефективності взаємодії при виконанні рішень щодо стягнення коштів з підприємств - боржників до бюджету Пенсійного фонду України.

В Ковельському міськрайонному відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області перебуває на примусовому виконанні 137 виконавчих листів на загальну суму 2 746,3 тис. грн., з них по фізичних особах підприємцях 22 виконавчих листа на загальну суму 47,2 тис. грн. За результатами роботи, проведеної органами державної виконавчої служби, на рахунки Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області станом на 1 травня 2017 року стягнено 20,5 тис. гривень.

На Вінничині начальник Могилів - Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду Людмила Рабей взяла участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На нараді керівник об’єднаного управління зазначила, що забезпечення своєчасного фінансування й виплати пенсій та грошової допомоги є основним завданням Пенсійного фонду, для реалізації якого необхідне стабільне поповнення бюджету.

«Одним з резервів наповнення бюджету є сплата боргів з усіх видів обов’язкових платежів до Фонду. Сьогодні управління використовує усі передбачені чинним законодавством заходи зі зменшення заборгованості і співпраця з органами влади є одним з важливих аспектів зазначеної роботи», – наголосила Людмила Рабей.

На засіданні тимчасової комісії заслухали керівника ДП «Юрковецький спиртовий завод», заборгованість якого перед Фондом станом на 1 травня поточного року складає 419 тисяч гривень. Через несплату коштів майже 80 працівників підприємства не мають зарахованого стажу роботи з 2010 року.

У ході засідання комісія проаналізувала фактичний фінансовий стан підприємства-боржника. дала ряд доручень щодо покращення ситуації із виплати заробітної плати та погашення боргів.

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта