18.02.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ    Виплата пенсій    Загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

Про недоотриману пенсію за померлого батька
24 березня 2017

У мого покійного батька залишилась недоотриманою пенсія за два місяці. Перебував на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Калінінському районі м. Донецька. Як я можу отримати ці кошти?

 

Недоотриману пенсію осіб, які не були зареєстровані як внутрішньо переміщені особи на підконтрольній українській владі території, можливо отримати за місцем перебування членів сімей або інших осіб, які мали право на отримання пенсії, на обліку відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509, або за місцем їх постійної реєстрації на контрольованій території. Для цього усі необхідні документи, що підтверджують родинні стосунки та спільне проживання, а також довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, потрібно надати до управління Пенсійного фонду України за місцем тимчасового перебування або свого постійного проживання.

Якщо від дати смерті не минуло шість місяців, то пенсію виплачують членам сім’ї, які проживали разом із пенсіонером на час його смерті.

За документи, що підтверджують спільне місце проживання, приймається паспорт заявника із реєстрацію адреси проживання, спільною з пенсіонером.

Належність до кола членів сім’ї (діти, батьки, подружжя) підтверджується штампами у паспорті або свідоцтвом про народження, або свідоцтвом про шлюб, або рішеннями суду.

Якщо після смерті сплинуло шість місяців, недоотримана пенсія виплачується особам, зазначеним у свідоцтві про право на спадщину.

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта