27.06.2017
Пошук
Актуальні запитання
20.06.2017
Щодо підвищення надбавок за особливі заслуги перед Україною
13.06.2017
Щодо дострокового виходу на пенсію матері дитини - інваліда
06.06.2017
Щодо призначення пенсії в разі втрати годувальника за нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" за загиблого брата
16.05.2017
Щодо врахування в заробіток, з якого обчислюється пенсія відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", матеріальної допомоги та індексації заробітної плати
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
12.05.2017
Щодо перерахунків розмірів пенсій інвалідам ІІІ групи у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму
02.03.2017
Щодо перерахунку пенсії державному службовцю
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
25.05.2017
Щодо порядку виплати пенсії
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Хвиля флешмобів та тему легального заробітку триває у Дніпропетровському та Закарпатському регіонах
14 червня 2017

Флешмоби щодо легалізації заробітної плати провели пенсійні служби Новомосоковського об’єднаного управління Пенсійного фонду Дніпропетровської області та Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду Закарпатської області.

Учасники флешмобу поінформували громадян про наслідки «тіньових» заробітків, з яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду.

Також пенсійники розповіли громадянам про ризики, пов’язані із захистом трудових прав громадян та про беззахисність перед роботодавцем працівника, який погоджується на працевлаштування без підтвердження своєї заробітної плати й трудового стажу.

Присутніх закликали вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з отриманої заробітної плати для забезпечення в майбутньому гідної пенсії.

Ця тема досить важлива й актуальна, тому впевнено можемо сказати, що нас почули. Маємо надію, що змусили замислитись неофіційно працюючих громадян про своє сьогодні та своє завтра. Згода отримувати зарплату у конвертах позбавляє соціального захисту, - переконані фахівці Новомосоковського об’єднаного управління Фонду Дніпропетровської області.

Працівники Ужгородського об’єднаного управління не стоять осторонь захисту прав застрахованих осіб. За їх участю відбуваються засідання робочих груп з питань легалізації заробітної плати при Ужгородській райдержадміністрації, Ужгородській та Чопській міських радах.

Як результат, станом на 1 червня ц. р. в районі виявлено близько 200 суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної.

Громадянам під час флешмобів запропоновано реєструватись на веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Наразі в головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області налічується майже 12 тисяч користувачів порталу, в Ужгородському об’єднаному управлінні – біля 2 тис. осіб.

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта