24.01.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    Корзина    Законодавча база діяльності Пенсійного фонду 2008-2012

Угода між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Договору між Україною та Словацькою Республікою про соціальне забезпечення 11.10.2007, Угода, Україна
4 червня 2009

Угода

між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Договору між Україною та Словацькою Республікою про соціальне забезпечення

            ( Угоду ратифіковано Законом

              

N 860-VI від 14.01.2009 )

 

Україна та Словацька Республіка, бажаючи вдосконалити взаємні відносини у сфері соціального забезпечення, які регулюються Договором між Україною та Словацькою Республікою про соціальне забезпечення, підписаним у Братиславі 5 грудня 2000 року (далі - Договір),

погодились про таке:

1. Пункт 2 статті 20 Договору викласти у такій редакції:

"(2). Переказ платежів здійснюється у вільноконвертованій валюті на підставі платіжних угод, які діють на час переказу платежів між Договірними Сторонами."

2. Статтю 23 після пункту 2 доповнити новими пунктами 3-6 такого змісту:

"(3). Страховий стаж, набутий громадянами відповідно до законодавства обох Договірних Сторін до 31.12.2001 року, вважається страховим стажем тієї Договірної Сторони, на території якої громадянин постійно проживав станом на зазначену дату.

(4). На підставі заяви громадянина або правомочної особи грошові виплати будуть перераховуватись йому відповідно до пункту 3 цієї статті.

(5). Перерахунок грошових виплат за попередній період, що не перевищує трьох років, здійснюється відповідно до пункту 4 цієї статті, але не раніше, ніж з моменту набрання чинності цією Угодою.

(6). Якщо розмір грошових виплат, перерахованих відповідно до пункту 3 цієї статті, буде нижчим, ніж розмір грошових виплат, що виплачувались на момент перерахунку, то грошові виплати й надалі здійснюватимуться у раніше встановленому розмірі."

3. (1). Ця Угода є невід'ємною частиною Договору, до якого вносяться ці зміни і доповнення.

(2). Ця Угода підлягає ратифікації. Обмін ратифікаційними грамотами відбудеться в м. Київ.

(3). Ця Угода набирає чинності у перший день третього місяця після місяця, у якому відбувся обмін ратифікаційними грамотами.

Вчинено у м. Братислава 11 жовтня 2007 року в двох оригінальних примірниках, кожний українською та словацькою мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

 За Україну                                За Словацьку Республіку

 ( підпис )                                   ( підпис )

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта