23.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

"Сьогодні з'явився сенс у легальній заробітній платі", - Олексій Зарудний під час селекторної наради
2 листопада 2017

Питання наповнення бюджету Пенсійного фонду України, продовження інформаційно-роз’яснювальної роботи, впровадження нової централізованої системи призначення та виплати пенсій та інші обговорили під час селекторної наради з керівниками головних управлінь Фонду в регіонах.

Зокрема, Голова правління Пенсійного Фонду України Олексій Зарудний акцентував увагу на важливості подальшої інформаційно-роз’яснювальної кампанії стосовно змін у пенсійному законодавстві. Адже тепер особливої важливості набуває легальне працевлаштування, яке забезпечує наявність страхового стажу, необхідного для призначення пенсії.

- Ситуація така, що сьогодні підвищення пенсій мають ті люди, які отримували хорошу легальну зарплату і чесно сплачували страхові внески. І це є приводом задуматись тим людям, яким залишилось не так довго до пенсії: має бути сплата страхових внесків до Пенсійного фонду. Сьогодні в цьому з’явився сенс, — зазначив Голова правління.

Директор департаменту пенсійного забезпечення Олена Охріменко акцентувала увагу на справах пенсіонерів-інвалідів, які потрібно переглянути у зв’язку зі зміною законодавства. Також на тому, що тепер пенсія за особливі заслуги перед Україною призначається територіальними органами Пенсійного фонду України.

Також присутні обговорили особливості функціонування нової централізованої системи призначення та виплати пенсій, яка наразі впроваджується у вигляді пілотного проекту в шести областях України.

Щодо наповнення бюджету Фонду, то протягом січняжовтня цього року надійшло 126,9 млрд. грн. Це на 15,5 млрд. (або на 13,9 %) більше плану. В тому числі єдиний соціальний внесок (ЄСВ) склав 123,4 млрд. грн., що на 16,4 млрд. грн. (або на 15,4 %) більше фактичних показників минулого року.

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта