25.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Пенсійний фонд України продовжує працювати над впровадженням електронної системи призначення пенсій
9 листопада 2017

8 - 9 листопада на базі головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області проведено семінар-нараду з питань завершення процесів міграції даних із автоматизованої системи обробки пенсійної документації АСОПД/КОМТЕХ-W та переходу до централізованої підсистеми «Призначення та виплата пенсій» (ПВП)  Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України з фахівцями підрозділів інформаційних систем та електронних реєстрів, пенсійного забезпечення головних управлінь Фонду в Вінницький, Волинській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківський, Чернівецькій та Чернігівський областях.

Зазначена програма дозволить формувати електронні пенсійні справи громадянина, які зберігатимуться на загальному сервері Пенсійного фонду України. Відтак, особа зможе подати документи та очікувати на призначення пенсії не лише за місцем проживання. Більше того — оцифруванню підлягатимуть і раніше сформовані паперові пенсійні справи.

Херсонська область стала пілотним регіоном, у якому проект почав реалізовуватись із січня 2016 року. А з 1 травня цього року Головне управління Пенсійного фонду України у Херсонській області перейшло на промисловий режим роботи у підсистемі ПВП.

                 Практичні напрацювання херсонських пенсійників в організації роботи в новій підсистемі допоможуть іншим областям спростити механізм переходу до підсистем призначення і виплат пенсій, — зазначив директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Олександр Малецький.

Учасники семінару також відвідали управління з координації та контролю за виплатою пенсії головного управління Фонду та Херсонське об’єднане  управління Фонду, яке обслуговує 110,2 тис. пенсіонерів області. Ознайомились з  роботою відділів, повним циклом проходження нарахування пенсійних виплат в новій підсистемі. Спеціалісти пенсійної служби поділились своїм досвідом роботи та механізмом відпрацювання пенсійних справ.

                 Перехід на пенсійні виплати з підсистеми ПВП успішно розпочато і треба рухатись далі. До кінця березня-квітня наступного року усі області повинні перейти на нове програмне забезпечення, — наголосив Олександр Малецький.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта