7.07.2015
Пошук
Актуальні запитання
02.07.2015
Про мінімальний страховий стаж для призначення пенсії за віком
10.06.2015
Про пенсію у зв'язку із втратою годувальника
26.06.2015
Про надбавки до пенсії "військовому" пенсіонеру
04.06.2015
Про пенсію за вислугу років особам, які проходять службу в органах внутрішніх справ
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
19.06.2015
Щодо зміни розміру підвищення до пенсій дітям війни
05.03.2015
Про перерахунок пенсії за "науковим" законом
12.05.2015
Щодо виплати пенсії особі, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, та встановлення їй статусу "непрацюючий"
27.03.2015
Про порядок виплати працюючому пенсіонеру пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів"
20.03.2015
Чи можна отримати допомогу на поховання померлого пенсіонера, якому пенсія з України переказувалась за місцем постійного проживання в Чеській Республіці?

Головна    ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ    Призначення пенсій    Спеціальні пенсії

Про призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"
3 жовтня 2013

Чи маю я право на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, якщо мене в 53 роки (з 10.07.2013) визнано інвалідом ІІ групи після припинення служби в органах місцевого самоврядування на посаді заступника міського голови (20.06.2013)?

 

Частиною 10 статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (далі – Закон), передбачено, що посадовим особам органів місцевого самоврядування, які в період перебування на службі в цих органах визнані інвалідами I та II груп, незалежно від причини інвалідності, пенсії по інвалідності призначаються в розмірах, передбачених законодавством України про державну службу, після припинення ними служби в органах місцевого самоврядування, за наявності стажу служби в органах місцевого самоврядування та/або державної служби не менше 10 років та стажу, встановленого для призначення пенсії по інвалідності відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Оскільки Ви визнані інвалідом ІІ групи не в період перебування на службі в органах місцевого самоврядування, а після припинення служби в цих органах, то права на пенсію по інвалідності відповідно до статті 21 Закону  не маєте.

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта