26.03.2017
Пошук
Актуальні запитання
17.02.2017
Щодо встановлення статусу члена сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни
02.02.2017
Щодо попереднього розрахунку розміру пенсії
06.01.2017
Щодо переходу на інший вид пенсії
24.11.2016
Щодо зниження пенсійного віку
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
02.03.2017
Щодо перерахунку пенсії державному службовцю
26.01.2017
Щодо порядку проведення перерахунку пенсій особам, які після призначення пенсії займались підприємницькою діяльністю.
24.03.2017
Про недоотриману пенсію за померлого батька
07.03.2017
Щодо виплати пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про державну службу", у період роботи
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ    Призначення пенсій    Іноземні пенсії

Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
9 червня 2015

Відповідно до статті 12 Договору між Україною та Республікою Болгарія про соціальне забезпечення від 04.09.2001, якщо загальна тривалість страхового (трудового) стажу, накопиченого відповідно до законодавства однієї договірної сторони, становить менш ніж дванадцять місяців, і якщо на підставі цього не виникає право на пенсію відповідно до її законодавства, то цей стаж зараховує для призначення пенсії компетентна установа другої договірної сторони.

Отже, у разі відсутності права на пенсію за стаж 10 місяців згідно із законодавством Болгарії, цей період буде зараховано при призначенні пенсії в Україні.

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта