18.12.2017
Пошук
Актуальні запитання
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
20.11.2017
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
22.09.2017
Щодо встановлення інвалідності ліквідатору аварії на ЧАЕС
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
30.10.2017
Щодо переведення з пенсії по інвалідності особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»
15.12.2017
Про поновлення виплати пенсії
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ    Перерахунок пенсій

Щодо перерахунку пенсії по втраті годувальника відповідно до Закону України "Про державну службу"
20 вересня 2016

Після смерті чоловіка у 2005 році я отримую пенсію у зв’язку з втратою годувальника відповідно до Закону України “Про державну службу”. Чи маю я право на перерахунок пенсії з 01.05.2016 року у зв’язку з підвищенням розміру заробітної плати працюючим державним службовцям, якщо мій чоловік за життя працював в районному центрі зайнятості?

 

Згідно з наданою інформацією Ви отримуєте пенсію у зв’язку з втратою годувальника, призначену за нормами Закону України від 16.12.1993 № 3723 “Про державну службу”.

З 1 травня 2016 року набрав чинності Закон України від 10.12.2015 № 889 “Про державну службу” (далі – Закон), а закон, відповідно до якого Вам призначено пенсію у зв’язку з втратою годувальника, втратив чинність.

Згідно із статтею 90 Закону пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Перерахунки пенсій у зв’язку з підвищенням розміру заробітної плати працюючим державним службовцям Законом не передбачено.

 Враховуючи вищезазначене, з 01.05.2016 року підстав для перерахунку пенсії у зв’язку з втратою годувальника (державного службовця) немає.

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта