24.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

"Ми маємо зробити все, аби військовослужбовці скоріше отримали перераховані пенсії", - Голова правління Пенсійного фонду України під час селекторної наради
26 лютого 2018

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний провів селекторну нараду з начальниками головних управлінь Фонду в регіонах щодо реалізації Постанови Кабінету Міністрів від 21.02.2018 №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб».

Олексій Зарудний акцентував увагу на тому, що завдання органів Фонду — реалізація даної постанови у найкоротші терміни.

— Наше завдання — якомога швидше та чіткіше організувати виконання даної постанови. Головний результат — щоб пенсіонери-військовослужбовці отримали належні їм кошти. За нашими попередніми підрахункамипенсії практично усіх пенсіонерів-силовиків, які перебувають на обліку в органах Фонду, підлягають перерахунку згідно з даною постановою. До усіх силових відомств від Пенсійного фонду України уже направлено повідомлення про те, що розпочинається процедура перерахунку пенсій, — зазначив Голова правління Фонду.

Учасники селекторної наради детально розглянули умови перерахунків пенсій різним категоріям пенсіонерів-силовиків — працівникам органів внутрішніх справ, військовослужбовців, прикордонників та інших.

Перерахунок пенсій силовикам здійснюватиметься автоматично, завдяки спеціально розробленому програмному забезпеченню.До 1 березня його передадуть в усі регіони. До 3-го березня фахівці Фонду мають скласти списки пенсіонерів-силовиківта надіслати їх силовим відомствам. На підставі них органи Фонду у відповідь отримають довідки про грошове забезпечення пенсіонерів, на підставі яких і буде здійснено перерахунок.Окрім того, усі пенсіонери отримають інформаційні повідомлення щодо перерахунку їхніх пенсій. Тому, звертатися особисто до органів Фонду не потрібно.

До речі, 83% довідок щодо працівників органів внутрішніх справ Пенсійний фонд уже отримав і роботу з ними фахівці розпочали цього тижня. Відтак, оновлені пенсії колишні працівники МВС почнуть отримувати у березні.

Перерахунок пенсій здійснюватиметься за період з 01.01.2018 року. Кошти до бюджету Пенсійного фонду України на виплату оновлених пенсій закладено. Про перші результати перерахунків керівники органів Фонду у регіонах звітуватимуть уже наприкінці цього тижня.

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта