24.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Пенсійники та журналісти вивчають громадську думку щодо якості обслуговування громадян у відділеннях Фонду
27 лютого 2018

Задля визначення якості обслуговування громадян у відділеннях Фонду, в регіонах провели опитування відвідувачів громадських приймалень. У Дніпрі думку громадян дізнавались самі пенсійники, у Херсоні — журналісти.

 

Дніпропетровщина 

Фахівці пенсійної служби провели опитування біля Центрального відділу обслуговування громадян, що надає пенсійні послуги мешканцям Центрального, Соборного та Шевченківського районів м. Дніпра. За день, в середньому, працівники приймальні обслуговують понад 500 відвідувачів.

Серед опитаних 60% — пенсіонери. Задоволених і якістю надання послуг, і консультаціями — понад 82,5%. Аналізуючи відповіді “частково задоволений” та “незадоволений”, виявлено, що на думку респондентів суттєво вплинув розмір їх пенсії (що нижча пенсія, то нижча оцінка якості).

Наприкінці кожного аркушу-опитування респонденти мали змогу надати пропозиції щодо покращення процесу прийому громадян. Найчастіше громадяни зауважували, що варто збільшити кількість сервісних центрів.  

 

Херсонщина

Журналісти місцевого телеканалу “ЯТБ” відвідали  Олешківський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Фонду у Херсонської області. Медійники взяли інтерв’ю у присутніх на прийомі, запитавши про рівень обслуговування фахівцями Фонду, повноту отриманої інформації з питань пенсійного забезпечення, комфортність зони очікування. Результати опитування свідчать про високий рівень обслуговування: спеціалісти Фонду надавали вичерпні та зрозумілі консультації, черги відсутні. Створено умови для комфортного перебування осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта