24.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ    ПОТОЧНІ

Керівники Пенсійного фонду України зустрілись із представниками силових структур щодо перерахунку пенсій
27 лютого 2018

Заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко та директор Департаменту пенсійного забезпечення Олена Охріменко, сьогодні 27 лютого, зустрілась із представниками силових структур задля обговорення питань щодо перерахунку пенсій згідно з постановою КМУ №103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”.

 

На зустрічі були присутні представники Міністерства оборони, Служби безпеки України, Управління державної охорони, Міністерства юстиції, Державної фіскальної служби, Міністерства внутрішніх справ, Служби зовнішньої розвідки, Національної гвардії, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Адміністрації Державної прикордонної служби, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. 

 

Ключовим моментом зустрічі стало питання порядку та строків надання органам Пенсійного фонду України довідок про нове грошове забезпечення пенсіонерів, пенсії яких підлягають перерахунку.  Мова іде про близько 554 тисячі довідок з силових міністерств та відомств. Найбільша кількість має надійти від Міністерства оборони — понад 260 тисяч.

 

Учасники зустрічі погодили позицію, що довідки надаватимуться поетапно, але в терміни, визначені порядком проведення перерахунку. 

 

— Ми зі своєї сторони зобов’язали керівників головних управлінь Фонду у регіонах передати уповноваженим органам списки пенсіонерів, пенсії яких підлягають перерахунку, до третього березня. У відповідь ми маємо отримати довідки про грошове забезпечення кожного з пенсіонерів, — зазначила Ірина Ковпашко.  

 

Також під час зустрічі обговорили особливості формування списків пенсіонерів по відомствах, складові грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців.

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта