24.03.2018
Пошук
Актуальні запитання
27.02.2018
Щодо надання документа, що засвідчує факт перебування на утриманні померлого годувальника непрацездатних членів сім'ї
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
23.03.2018
Щодо підвищення пенсій державним службовцям
22.02.2018
Щодо підвищення пенсій особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    НОВИНИ

Пенсійники в регіонах проводять інформаційну кампанію щодо перерахунку "військових" пенсій
13 березня 2018

Аби роз’яснити особливості перерахунку «військових» пенсій, працівники пенсійної служби організували потужну інформаційну кампанію. Керівництво та фахівці Фонду в регіонах проводять брифінги, спілкуються з журналістами у студіях, зустрічаються з членами ветеранських організацій.

 

Так, на Дніпропетровщині, Львівщині та Івано-Франківщині спеціалісти Фонду розповіли про нюанси перерахунку пенсій пенсіонерам-силовикам під час теле- та радіоефірів.

 

Пенсіонерам-силовикам Дніпропетровщини у вечірньому ефірі на місцевому телеканалі надала розяснення заступник начальника управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Тетяна Лень. Посадовець зазначила, що виплата пенсій розпочнеться ще у березні за додатковими відомостями. На Дніпропетровщині на обліку перебуває 39,3 тис. пенсіонерів силових структур, пенсії 38,8 тисячі з них підлягають перерахунку.

 

Фахівець Пенсійної служби Львівщини Руслана Іванкова в радіоефірі ознайомила громадян з особливостями перерахунку пенсій окремих категорій військовослужбовців. Спеціаліст зазначила, що звертатися особисто пенсіонерам до органів Фонду не потрібно, оскільки пенсії будуть перераховані автоматично. Загалом на обліку в головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області перебуває понад 30,3 тисячі пенсіонерів силових структур, пенсію яких буде перераховано.

 

Про перерахунки «військових» пенсій на Івано-Франківщині розповіла в інтерв’ю журналісту обласної державної телерадіокомпанії начальник відділу пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Фонду в області Світлана Обідняк. Фахівець зазначила, що перерахунок військових пенсій проводиться з урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення: окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років. Виплата перерахованих пенсій буде здійснюватись поетапно, починаючи з 1 січня 2018 року.

 

Про порядок проведення перерахунку та виплати пенсій пенсіонерам-силовикам розповіли під час брифінгів пенсійники Волині та Чернігівщини. Так, у Волинській області перерахунок пенсій буде здійснено для 12,4 тисячі пенсіонерів-силовиків. А у Чернігівській – для 19,4 тисячі осіб.

 

   На запитання щодо підвищення «військових» пенсій відповідав під час «гарячої лінії» начальник головного управління Фонду в Одеській області Олександр Буряченко. Всього на Одещині на обліку перебуває 40,4 тисячі пенсіонерів-силовиків, пенсії 39,9 з яких будуть перераховані.

 

Зміни в пенсійному забезпеченні військовослужбовців обговорили під час зустрічі в Черкаській обласній раді з головами ветеранських організацій пенсіонерів силових структур. Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник поінформувала, що на обліку в органах Фонду області перебувають 16 502 пенсіонери силових структур. Присутні цікавились порядком призначення пенсії для різних категорій військових, виплатою надбавок та сум індексації під час перерахунку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку
Лист адміністратору | Статистична карта