22.01.2018
Пошук
Актуальні запитання
05.01.2018
Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
07.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
22.12.2017
Щодо віку, до досягнення якого дитина має право на одержання пенсії в зв'язку з втратою годувальника за "військовим" законом
30.10.2017
Щодо порядку встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»
09.06.2015
Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?
17.03.2015
Чи можливе зарахування до українського страхового стажу періоду роботи, набутого на території Монголії?
11.01.2018
Щодо проведення перерахунку пенсії
30.10.2017
Зміни, внесені до ст. 59 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 01.10.2017 року
17.01.2018
Щодо загального порядку виплати пенсій
27.11.2017
Щодо порядку виплати пенсії відповідно до "військового" закону
15.01.2016
Чи виплачується пенсія пенсіонерам, які переїжджають на проживання до Латвійської Республіки?

Головна    ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ    Призначення пенсій

Щодо призначення пенсії по інвалідності особі, яка брала участь у Революції Гідності
5 сiчня 2018
Мій син, 1989 р. н., брав участь у Революції Гідності та отримав ІІ групу інвалідності. Але до 2014 року він мав лише один рік і сім місяців страхового стажу. Чи має він право на призначення пенсії по інвалідності за наявності такого стажу?
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування
7 грудня 2017
Які документи необхідно надати в разі працевлаштування?
Щодо призначення пенсії за віком незалежно від віку
20 листопада 2017
Я мати п'ятьох дітей, зарахована тимчасово вагарем до СВК "Полісся", зараз знаходжуся у відпустці по догляду за дитиною до 3-річного віку. Чи маю я право на пенсію за віком незалежно від віку?
Щодо виплати пенсії у гривнях
26 жовтня 2017
Пенсію мені було призначено у 2008 році у розмірі 2954,32 грн. На той час курс гривні по відношенню до долара США становив 1 до 8. Тобто, у 2008 році розмір моєї пенсії складав 369,29 доларів США. Сьогодні, у зв'язку із збільшенням такого курсу, мій розмір пенсії становить 113,63 доларів США (у співвідношенні 1 до 26). Чому мені виплачують пенсію у гривнях, а не у будь-якій іншій валюті?
Щодо зарахування до страхового стажу період отримання матеріальної допомоги по безробіттю
19 жовтня 2017
Чи ураховується до страхового стажу період отримання матеріальної допомоги по безробіттю, що призначалась відповідно до частини 1 статті 31 Закону України "Про зайнятість населення", яку особа отримувала з лютого 2001 по березень 2004?
Щодо обчислення заробітку при призначенні пенсії з урахуванням роботи в районах Крайньої Півночі
2 жовтня 2017
Мені призначили пенсію у 2007 році. Роботу в районах Крайньої Півночі з 1974 по 1978 врахували у пільговому обчисленні. При цьому заробіток обчислено без урахування районного коефіцієнта і північної надбавки. Чи правильно це?
Щодо обчислення пенсії по інвалідності
12 вересня 2017
Я інвалід ІІІ групи загального захворювання, не працюю, отримую пенсію по інвалідності в розмірі пенсії за віком так як маю страхового стажу більше 35 років. Чи повинні мені для розрахунку пенсії по інвалідності врахувати до загального стажу період з дня встановлення інвалідності до досягнення пенсійного віку?
Щодо зарахування до страхового стажу періоду догляду за особою похилого віку
6 вересня 2017
Я 1956 року народження. У 1973 році був прийнятий на роботу в колгосп, звільнився в травні 2000 року. В період з червня 1995 по квітень 2000 доглядав за 81-річною мамою, яка потребувала догляду. В трудовій книжці колгоспника зробили запис про зарахування до стажу 1995 - 2000 років. Чи зарахують до cтрахового стажу цей період при призначенні пенсії?
Щодо врахування страхового стажу
22 серпня 2017
Я маю 30 років стажу роботи начальником відділення "Союздруку", інвалід дитинства І групи, удостоїлась медалі "Ветеран праці". Зараз одержую соціальну допомогу, як інвалід з дитинства І групи, призначену органами соціального захисту населення, та пенсію у разі втрати годувальника, призначену органами Пенсійного фонду України. Чи враховується мій страховий стаж при призначенні пенсії, оскільки я працювала, будучи інвалідом?
Щодо зарахування до страхового стажу роботи підлітків у колгоспі у 1947-1952 роках
8 серпня 2017
Роз'ясніть, будь ласка, порядок зарахування до страхового стажу роботи підлітків у колгоспі у 1947-1952 роках у разі якщо документи про це не збереглись. Чи є випадки, коли "дітям війни" стаж зараховують з 9-10 років?


Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати 

Лист адміністратору | Статистична карта