Пропустити навігацію

За рік на Буковині майже втричі зросла кількість пенсіонерів, що отримують пенсії від 1000 до 1500 грн.

PM958image001PM56image003Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів виступив у прямому ефірі на держтелеканалі «Буковина». Тема розмови стосувалася таких ключових питань, як реалізація соціальних ініціатив Президента України  та перші результати пенсійної реформи.

 

 

Керівник обласного органу пенсійної служби зазначив, що зростання пенсійних надходжень та економія витрат в умовах нового пенсійного законодавства дозволили забезпечити поетапне підвищення пенсійних виплат, в тому числі в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України. Так, за його словами, за п’ять місяців 2012 року до бюджету Фонду від платників Буковини надійшло на 13,8% більше коштів, ніж за відповідний період торік.

 

        

 

М.Романів наголосив, що за останній рік істотних змін на краще зазнала структура пенсіонерів за розмірами отримуваних пенсій в області. На 1 червня ц.р. чисельність тих, хто отримує пенсію в розмірі до 900 грн., зменшилась у 7,8 разу і становить  нині лише 7,8% загальної кількості пенсіонерів. Більш ніж удвічі збільшилась кількість тих, що отримує від 900 до 1000 грн. Водночас контингент осіб із розмірами пенсій від 1000 до 1500 грн. зріс майже втричі: такі пенсії нині отримують 123,8 тис. буковинців, або 51,9% загальної чисельності пенсіонерів краю. В 1,5 разу стало більше тих, хто отримує понад 1500 грн. пенсії.

 

        

 

Під час розмови йшлося також про подальші перспективи підвищення пенсійних виплат,  черговий етап яких очікується з 1 липня ц.р. та пов’язаний із зростанням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Як зазначив посадовець, з цієї ж дати, у зв’язку з реалізацією наступних завдань, визначених президентськими соціальними ініціативами, підвищення пенсій відчують і майже 7,9 тис. військових пенсіонерів Буковини.

 

        

 

background Layer 1