Пропустити навігацію

Легальні доходи – запорука гідної пенсії

PM833image00112 червня ц.р. у Коростені на Житомирщині  відбулася зустріч начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Івана Заінчковського  з трудовим колективом швейної фірми „Арсанія”.

 

Присутніх було  ознайомлено з основними  положеннями Закону України  «Про  заходи щодо  законодавчого  забезпечення  реформування  пенсійної  системи»  та станом виконання соціальних ініціатив Президента України, які  передбачають  істотне підвищення рівня соціальної захищеності пенсіонерів,  зокрема,  тих,  кому пенсії призначені (перераховані) до 2008  року.

 

 Керівник органів Пенсійного фонду в області особливо наголосив на  необхідності легалізації доходів, роз’яснив, що на роботодавців покладено  відповідальність за майбутнє пенсійне забезпечення найманих працівників.

 

По закінченні зустрічі начальнику головного управління було поставлено багато запитань з приводу пенсійного закону, що набрав чинності з 1 жовтня минулого року. Присутніх цікавило все: і порядок  зарахування страхового стажу, і право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, і підвищення пенсійного віку для жінок. Усім працівникам швейної фірми „Арсанія” було надано вичерпні відповіді.

 

 

background Layer 1