Пропустити навігацію

На варті дотримання законності в пенсійній сфері

Працівники головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в Черкаській області активно проводять роботу з перевірки та підтвердження документів, поданих для призначення, перерахунку пенсій, зокрема, ліквідаторами та постраждалими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, іншими пільговими категоріями громадян.

 

З початку року встановлено 41 факт подання до органів Фонду в області документів для призначення пенсій, достовірність яких викликає сумніви, у тому числі 38 осіб надали документи на призначення пенсії із зниженням пенсійного віку як ліквідатори або потерпілі від Чорнобильської катастрофи. Виплату пенсії їм призупинено.

 

За всіма виявленими фактами матеріали передані до правоохоронних органів та на розгляд комісії Черкаської облдержадміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

За повідомленнями правоохоронних органів, порушено 14 кримінальних справ щодо громадян, які надавали фіктивні документи до органів Пенсійного фонду області для призначення пенсії.

 

 

background Layer 1