Пропустити навігацію

Про свята і будні – у газетних публікаціях

PM605image002Журі щорічного творчого конкурсу на краще висвітлення пенсійної тематики в засобах масової інформації до Дня заснування Пенсійного фонду України підбило підсумки в номінації «Кращий матеріал з інформаційної роботи», що проводиться серед керівників та спеціалістів органів Фонду Сумської області.

 

Розглянувши 19 публікацій, відібраних комісіями територіальних управлінь, журі оголосило переможцем конкурсу статтю голови профспілкового комітету управління ПФУ в Сумському районі, заступника начальника відділу з виплати пенсій Лідії Россохацької.

 

Авторку кращого матеріалу привітала голова журі конкурсу, начальник головного управління ПФУ в області Лілія Машкіна.

 

У конкурсних матеріалах відображено різні аспекти діяльності органів Пенсійного фонду в області: розвиток пенсійної системи, роз’яснення новацій пенсійного законодавства, пенсійне забезпечення, наповнення бюджету Фонду, участь працівників органів ПФУ області в суспільному житті. І все ж левова частка конкурсних публікацій – це статті, присвячені популяризації легальної зайнятості та заробітної плати. Їх автори застерігають читачів від можливих наслідків неналежного оформлення трудових відносин, роз’яснюють права громадян та умови їх участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

background Layer 1