Пропустити навігацію

Стан фінансово-бюджетної дисципліни в органах Фонду на Буковині проаналізовано колегією

PM635image002На черговому засіданні колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області розглянуто стан організації внутрішнього аудиту, результати відомчих перевірок управлінь Пенсійного фонду на предмет повноти застосування  заходів впливу до боржників, а також результати перевірок, проведених органами праці та соцзахисту населення щодо додержання вимог законодавства органами Пенсійного фонду під час призначення, перерахунків та виплати пенсій.  

 

 

Як засвідчили результати перевірок, в органах Пенсійного фонду значно поліпшилася організація роботи з прогнозування та виконання планових показників надходжень, а також якість роботи із пенсійною документацією. Цього вдалося досягти завдяки налагодженню комплексної аналітичної роботи та дієвого контролю, ефективному реагуванню на будь-які відхилення від очікуваних результатів, а також підвищенню кваліфікаційного рівня фахівців.

 

 

Колегією розглянуто та схвалено план роботи головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на 2013 рік. Підвідомчим органам Пенсійного фонду України в області рекомендовано зробити наголос на інформаційно-пропагандистській роботі та на посиленні співпраці із профспілками та громадськими об’єднаннями, зокрема у протидії порушенням соціальних прав найманих працівників.

 

 

Пріоритетом діяльності пенсійної служби області залишатиметься подальше удосконалення якості надання адміністративних послуг. Широко застосовувалася практика прийомів громадян за принципом «єдиного вікна», надання консультацій в режимі Skype-зв’язку та через віддалені консультативні пункти, проведення виїзної роботи в сільській місцевості, в тому числі у складі «мобільних соціальних офісів». 

 

background Layer 1