Пропустити навігацію

Слухачі “Університету третього віку” опановують норми пенсійного законодавства

PM258image001У рамках проведення Дня Пенсійного фонду України в місті Світловодську та Світловодському районі заступник начальника територіального управління Пенсійного фонду Світлана Бесараб та начальник відділу з виплати пенсій Наталія Прокопенко провели зустріч зі слухачами «Університету третього віку», що вже другий рік поспіль працює на базі міського територіального центру соціального обслуговування громадян.

 

Представники територіального управління Пенсійного фонду є частими гостями на лекційних заняттях в університеті. Цього разу, зважаючи на інтерес аудиторії, вони надали ґрунтовну інформацію з актуальних питань пенсійного забезпечення та стану їх вирішення в регіоні. Йшлося також про механізм та результати перерахунку пенсій з 1 грудня відповідно до закону про держбюджет та про інші, передбачені законодавством, підстави для проведення перерахунків, зокрема з урахуванням страхового стажу та заробітної плати.

 

На конкретних прикладах слухацькій аудиторії було доступно роз’яснено механізм нарахування пенсій різним категоріям населення, а також проінформовано про реформи в пенсійній сфері, що відбулися останнім часом і відбуватимуться надалі відповідно до законодавства України.

 

Слухачі університету подякували фахівцям Фонду за вичерпні роз’яснення та за поважне ставлення до себе. Вони поділилися враженнями про роботу управління Пенсійного фонду з організації прийому громадян у формі «єдиного вікна», що дуже зручно для відвідувачів, адже таке обслуговування є більш комфортним та допомагає економити час.

 

background Layer 1