Пропустити навігацію

Учасники семінару в Чернівцях отримали реквізити нових рахунків для сплати єдиного внеску

PM967image001Управління Пенсійного фонду України в  м. Чернівцях плідно співпрацює з Чернівецьким міським центром зайнятості  щодо проведення спільних семінарів для громадськості міста. Про актуальні питання щодо подачі звітності до Пенсійного фонду йшла мова під час семінару з  керівниками об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ), що діють на території Чернівців.

 

 

Перший заступник начальника управління Фонду в м. Чернівцях Тетяна Джуравець наголосила на необхідності своєчасної сплати єдиного внеску  та вчасного подання звітності до органів Пенсійного фонду. Розповіла учасникам семінару про законодавчі новації у сфері нарахування та сплати платежів до бюджету Фонду. Зокрема, поінформувала, що з 1 січня 2013 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до статті 8 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо сплати єдиного внеску», яким передбачено зміну пропорцій  розподілу єдиного внеску, що дасть можливість зменшити кількість платіжних документів, які формуються платником для сплати єдиного внеску. Звернула увагу, що сьогодні один роботодавець формує від двох до семи платіжних документів, залежно від видів виплат, які нараховуються, а з набранням вищезазначеним Законом чинності порядок сплати єдиного внеску спрощується: єдиний внесок можна буде сплатити одним платіжним дорученням.

 

 

Фахівець управління повідомила, що з метою реалізації Закону управлінням Фонду в м. Чернівцях відкрито нові рахунки в органах  Держаної казначейської служби, які будуть активовані з 1 січня 2013 року, що значно полегшить роботу бухгалтерам. 

 

 

 

Учасники семінару отримали реквізити нових рахунків, на які необхідно буде сплачувати єдиний внесок з 1 січня 2013 року.

 

 

background Layer 1