Пропустити навігацію

Подарунки дітям – радість усім

PM545image001Дід Мороз та Снігуронька – працівникии головного управління Пенсійного фонду України  в Рівненській області завітали в День Святого Миколая до вихованців Спеціального дошкільного дитячого будинку управління освіти Рівненської облдержадміністрації, в якому проживають 107 діток. Малюкам подарували придбані на добродійні внески працівників управління фрукти, солодощі та зібрану бібліотечку дитячої літератури.

 

Не обійшли увагою і підшефний дитячий будинок сімейного типу, що в  селі Новоукраїнка Рівненського району. 15 дітей, 12 з яких – прийомні, виховують Орися та Ігор Примаки. Доглянуті, охайні та веселі дітлахи отримали  новорічні подарунки, фрукти та дитячі книжечки. Натомість радо декламували Діду Морозу та Снігуроньці вірші та співали пісеньки про ялинку та Різдво.

 

«Такі заходи вже стали традиційними у пенсійників Рівненщини. Вже декілька років поспіль ми формуємо  на свята подарунки дітям-сиротам, даруючи радість їм і собі», – каже начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Василь Петняк.

 

background Layer 1