Пропустити навігацію

Кроки назустріч платникам

PM174image001На брифінгу для представників регіональних засобів масової інформації, що відбувся в головному управлінні ПФУ в Сумській області, йшлося про результати реформування системи пенсійного страхування та про законодавчі новації в цій сфері.

 

Як зазначила начальник головного управління Фонду Лілія Машкіна завдяки законодавчим ініціативам, трьом найбільшим боржникам області – підприємствам оборонно-промислового комплексу – списано борги на загальну суму майже 152 млн. грн., а працівникам цих підприємств відновлено страховий стаж. Угоди про розстрочку боргів (понад 1 млн. грн.) уклали 126 боржників, в яких погашено понад 84 тис. грн. боргу зі сплати страхових внесків.

 

За цей рік кількість платників до Фонду збільшилась на Сумщині на 1,7 тис. осіб, переважно за рахунок фізичних осіб-підприємців.

 

Водночас, 17,5% найманих працівників області отримують заробітну плату у розмірах на рівні або менше мінімального розміру. Робочі групи з легалізації зайнятості цього року виявили майже 800 неоформлених працівників, залучено до сплати єдиного внеску майже 500 з них.

 

Заступник начальника головного управління Фонду Тетяна Зленко проінформувала учасників брифінгу про законодавчі новації щодо обліку і сплати єдиного внеску, зазначивши, що нові норми вдосконалюють порядок і умови сплати єдиного внеску, значно спрощують документообіг платників та адміністрування платежів.

 

background Layer 1