Пропустити навігацію

Вшанували ветеранів пенсійної справи

PM685image001Напередодні 22-ї річниці  створення Пенсійного фонду України в управлінні в м. Конотопі та Конотопському районі  відбулась зустріч з ветеранами Фонду.

 

Поспілкуватися з нинішніми працівниками завітали Володимир Євгенович Лобін, Валентина Андріївна Гавро, Світлана Всеволодівна Рибкіна, Любов Євгенівна Циганенко, Валентина Вікторівна Заліська, Валентина Михайлівна Ковтонюк та Ганна Олексіївна Шуба. Вони були не лише свідками, але й безпосередніми учасниками перших кроків на шляху становлення вітчизняної пенсійної системи.

 

Передсвяткові заходи відбувалися у невимушеній дружній атмосфері. Особливо цікавило ветеранів сьогодення Пенсійного фонду та створеного торік управління у місті та районі. Під час зустрічі колеги розповіли ветеранам про сьогоднішні традиції, якими багатий колектив управління, про плани на майбутнє, а вони, в свою чергу, ділилися спогадами про становлення пенсійної системи в місті та районі. На згадку про зустріч начальник управління Наталія Шелюк та голова профспілки Світлана Кравченко вручили ветеранам пенсійної справи в Конотопі памятні сувеніри.

 

background Layer 1