Пропустити навігацію

Наповнення бюджету Пенсійного фонду – турбота спільна

PM376image002Зростання власних доходів Пенсійного фонду потребує підвищеної уваги і спільних зусиль усіх владних структур, зазначила у ході наради, що відбулась у Сумській облдержадміністрації, заступник губернатора Тамара Іщенко.

 

До участі в нараді були запрошені керівники низки структурних підрозділів та територіальних управлінь в області, а також заступники голів райдержадміністрацій та міських голів.

 

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Лілія Машкіна проінформувала учасників наради про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації, прийнятого у липні цього року за результатами обговорення питання на засіданні колегії облдержадміністрації. Вона акцентувала увагу на чинниках, від яких залежить рівень наповнення пенсійного бюджету, зокрема, на темпах зростання фонду оплати праці, що є базою для нарахування єдиного внеску. У середньому по області за січень – жовтень ц.р. темп зростання фонду оплати праці сягнув 114,5%. Істотним фактором, що впливає на рівень зростання доходів, Лілія Машкіна назвала наявну заборгованість з платежів до бюджету Фонду.

 

У ході обговорення проаналізовано діяльність робочих груп з питань виплати заробітної плати та зайнятості населення, ефективність управління державним майном на підприємствах-боржниках до Пенсійного фонду, забезпечення контролю за дотриманням ліцензійних умов арбітражними керуючими, які здійснюють відновлення платоспроможності чи ліквідацію боржників до бюджету Пенсійного фонду.

 

Про результати роботи із зазначеного питання прозвітували заступники голів низки міських рад, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних управлінь.

background Layer 1