Пропустити навігацію

Прес-тур про нові сервіси веб-порталу Пенсійного фонду розпочався зі Львова

   Сьогодні, 9 квітня, у Львівському освітньому центрі реформ відбулась міжрегіональна прес-конференція  заступника Голови правління Пенсійного фонду України Ірини Ковпашко й директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Фонду Олександра Малецького. У заході взяли участь керівники регіональних управлінь Пенсійного фонду, журналісти Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської областей.

   Зі слів Ірини Ковпашко, Пенсійний фонд сьогодні став структурою, яка опікується не лише пенсіонерами. До органів Фонду звертаються і застраховані особи, ті, хто цікавиться своїм майбутнім. Задля ефективної взаємодії з громадянами та оперативного надання інформації на веб-порталі електронних послуг Пенсійним фондом України впроваджено ряд сервісів, орієнтованих на пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників. Це, зокрема, налаштування послуги безкоштовного СМС-інформування, отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом, отримання інформації про свій «зароблений» страховий стаж, щомісячні відрахування єдиного соціального внеску роботодавцем через кабінет страхувальника.

   – Пенсійний фонд прагне змін. Втілюючи нові види послуг  та способи їх надання, ми робимо важливі кроки, спрямовані на покращення доступності  наших сервісів. Сервіси Фонду мають ставати більш комфортними, якісними, зрозумілими для громадян. Ми переконані, що максимальна кількість послуг має надаватись дистанційно. Це дозволить не тільки економити час користувачів, але й покращить ефективність роботи самого Фонду, оптимізує його видатки, — наголосила під час прес-конференції заступник Голови правління Фонду.

   Олександр Малецький у своєму виступі повідомив, що одним із  головних завдань Пенсійного фонду України є максимальне спрощення процедур одержання послуг, і як частина цього напряму – можливість одержати послугу за допомогою сучасних E-сервісів. Ними може користуватися кожна застрахована особа, кожен пенсіонер та страхувальник.

   Довідково: відео про те, як користуватись особистим кабінетом, отримувати онлайн-довідки та замовити послугу СМС-інформування можна переглянути на офіційному веб-ресурсі Фонду www.pfu.gov.ua  у розділі «Інструкції».

   Переглянути прес-конференцію можна тут

                                                           foto 1 300x162

 

2C3A6989 300x300

 

2C3A6988 300x300

 

2C3A7009 300x225

 

2C3A6872 300x225

background Layer 1