Пропустити навігацію

Призначити пенсію у Пенсійному фонді цьогоріч можна буде “в один дотик”

 

Пенсійний Фонд України протягом цього року запроваджує новий сервіс веб-порталу електронних послуг – звернення за призначенням пенсії “в один дотик”. Про це повідомив під час регіональної прес-конференції у Харкові заступник Голови правління Пенсійного Фонду Владислав Машкін.

 

– Незабаром за призначенням пенсії  люди зможуть звертатись через веб-портал електронних послуг (portal.pfu.gov.ua). Для цього потрібно мати  сканкопії необхідних документів та заяву. У Пенсійному фонді усе це відпрацьовуватиметься в автоматичному режимі. Коли буде прийнято рішення про призначення пенсії, людину запросять до відділення Фонду для видачі пенсійного посвідчення, – повідомив заступник Голови правління. На його переконання веб-портал електронних послуг сьогодні є затребуваним серед користувачів. Тому, Пенсійний фонд максимально електронізовує всі функціональні процеси.

– За інформаційними системами, як би банально це не звучало, – майбутнє. І це майбутнє ми бачимо вже сьогодні. Люди прагнуть не ходити кудись вирішувати питання, а отримувати послуги, не виходячи з дому, користуючись електронними сервісами. У державі вже багато створено таких електронних сервісів і Пенсійний фонд в цьому плані провів також масштабну роботу. Ми прагнемо бути доступними, прозорими, максимально уникати бюрократичні процедури при обслуговуванні людей і надавати максимальну кількість послуг дистанційно, – наголосив Владислав Машкін.

 IMG 1458 1024x894

 

IMG 20190418 121030 1024x768

IMG 1459 1024x683

IMG 20190418 120849 768x1024

 

background Layer 1