Пропустити навігацію

Євгеній Капінус: «Найближчим часом ми зможемо надавати увесь спектр дистанційних послуг через наші веб-ресурси»

 
image 3 1024x760
 
  Всеукраїнський прес-тур з метою популяризації нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України завершився сьогодні, 25 квітня, прес-конференцією для журналістів Київської, Чернігівської, Черкаської областей та міста Києва. Серед послуг – безкоштовне СМС-інформування, дистанційне отримання довідок з QR-кодом, отримання інформації про страховий стаж, кабінет страхувальника для роботодавців та багато інших корисних можливостей. 
 
Підсумковий прес-захід відбувся за участю Голови правління Пенсійного фонду Євгенія Капінуса, заступників Голови правління, директора Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Фонду, керівників головних управлінь Фонду у Черкаській, Чернігівській, Київській областях та місті Києві, а також представників проекту USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні».
 
– Найближчим часом ми зможемо надавати основний масив дистанційних послуг через наші веб-ресурси. Крім того, сьогодні ми працюємо над запровадженням нового сервісу – електронної черги. Кожен користувач веб-порталу незабаром зможе записатисьна прийом до будь-якого відділення Фонду онлайн. Це дасть можливість зекономити час нашим клієнтам і уникнути черг при відвідуванні наших установ. Ми сподіваємось, що сервіси, над розробкою яких працює Пенсій фонд, будуть корисними для усіх категорій громадян, – повідомив Євгеній Капінус.
 
Довідково: протягом квітня керівники Пенсійного фонду України провели прес-конференції у п’яти обласних центрах країни, залучивши до обговорення темидистанційних послуг понад 200 представників засобів масової інформації.
 
IMG 8517 1024x683
 
IMG 8531 1024x683
 
IMG 8636 1024x683
 
background Layer 1