Пропустити навігацію

На Закарпатті запрацював сучасний сервісний центр Пенсійного фонду

 

 У місті Іршаві Закарпатської області відкрито нове приміщення сервісного центру управління Пенсійного фонду. Громадяни отримують весь спектр пенсійних послуг в умовах, які відповідають Стандартам обслуговування, затвердженим Пенсійним Фондом України.

 

Приміщення сервісного центру розділено на дві зони – робочу (для працівників установи) і для відвідувачів. У залах ведеться відеоспостереження, що дозволяє керівництву відслідковувати весь робочий процес обслуговування та оперативно реагувати на проблемні питання, які можуть виникати.

 

У залі для відвідувачів встановлено телевізори, по яких демонструються відеоролики на пенсійну тематику, роз’яснення пенсійного законодавства. Для  людей з особливими потребами облаштовано зручний пандус.

 

 

Довідково:

  • Наразі на Закарпатті відкрито 11 сервісних центрів, зокрема, у Перечині, Великому Березному, Берегові, Виноградові, Хусті, Міжгір’ї, Воловці, Тячеві, Рахові.
  • Сервісний центр Іршавського району обслуговує  близько 20,5 тисячі пенсіонерів, які проживають у 47 населених пунктах району, 14 з яких мають статус гірських.
  • Загалом у м. Іршаві мешкає понад 100 тисяч осіб.

 

1 300x225

 

2 300x225

 

3 300x225

background Layer 1