Пропустити навігацію

Два сервісні центри Пенсійного фонду запрацювали на Запоріжжі

 

A 1024x678

Напередодні Дня працівника соціальної сфери відкрито оновлені Пологівський та Вознесенівський сервісні центри Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

На відкриття завітали керівники органів місцевої влади, представники банківських установ, соціальні партнери, журналісти та пенсіонери.

У сервісних центрах створено комфортні умови обслуговування, зручні модульні робочі місця, які оснащені сучасною комп’ютерною технікою, камерами відеоспостереження.

У залі обслуговування безкоштовний Wi-Fi та спеціально облаштоване місце для роботи за комп’ютером дозволяють відвідувачам користуватись онлайн сервісами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду.

 

Інформаційна підтримка здійснюється з використанням буклетів та відеоматеріалів, розміщених на стендах та відеопанелях у залах очікування.

 

Довідково: фахівці Пологівського сервісного центу обслуговують 12,7 тисяч пенсіонерів, Вознесенівського сервісного центру – 27,5 тисяч пенсіонерів. Протягом 9 місяців поточного року надано, відповідно, понад 10 та 20 тисяч консультацій та розяснень.

 

 

B 1024x678

V 1024x679

2 1024x768

3 1024x768

 

background Layer 1