Пропустити навігацію

Безоплатна правова допомога

 

Згідно з частиною другою статті 7 та пунктом 1 частини першої статті 9 Закону України “Про безоплатну правову допомогу” Пенсійний фонд України як суб’єкт надання безоплатної первинної правової допомоги надає у межах своїх повноважень такі види правових послуг:

1) надання правової інформації;

2) надання консультації і роз’яснень з правових питань;

3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру).

 

Безоплатна первинна правова допомога надається за відповідними письмовими або усними зверненнями громадян до Пенсійного фонду України.

 

Письмові звернення, складені у довільній формі, надсилаються на електронну адресу info@pfu.gov.ua або поштову адресу Пенсійного фонду України: вул. Бастіонна, 9, м. Київ, 01601. Звернення також можна залишити у скриньці для письмової кореспонденції, розташованої у холі головного входу до приміщення Пенсійного фонду України.

 

Звернення в усній формі приймаються під час особистого прийому осіб у Пенсійному фонді України, що здійснюється відповідно Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у центральному апараті Пенсійного фонду України, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 17.06.2011 № 17-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.07.2011 за № 810/19548, та наказу Пенсійного фонду України від 01.12.2020 № 124 “Про графік особистого прийому громадян”.

 

* Проведення особистого прийому осіб здійснюється з урахуванням епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19.

 

Держава гарантує кожному право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги необхідно зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів) або звернутись особисто до найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги.

 

З інформацією про адреси відповідних центрів чи бюро, а також види і порядок отримання безоплатної правової допомоги можна ознайомитися на вебсайті системи безоплатної правової допомоги http://legalaid.gov.ua

 

background Layer 1