Пропустити навігацію

Пенсійний фонд України прагне залучити до своєї команди прогресивну молодь

19 лютого представники Пенсійного фонду України взяли участь у Тижні кар’єри, який відбувся в Державному податковому університеті.

Під час заходу начальник відділу добору, оцінки та розвитку персоналу Управління по роботі з персоналом Людмила Ткачук та заступник директора Департаменту з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Спис розповіли студентам про основні завдання та функції Пенсійного фонду України.

Особливу увагу було приділено кар’єрним можливостям, зокрема проходженню практики, стажування та перспективам працевлаштування в Пенсійному фонді України. 

Пенсійний фонд України зацікавлений у залученні ініціативної та креативної молоді, готової навчатись і впроваджувати нові ідеї.

 

5312116891902406235 1024x742

 

 

5312116891902406236 1024x746

 

background Layer 1