Пропустити навігацію

Пенсійники в регіонах підбили підсумки роботи під час засідання колегій

Результати роботи органів Пенсійного фонду за 9 місяців 2018 року обговорили під час засідання колегій при начальниках головних управлінь Фонду в регіонах.

 

 

Вінниччина

vinnytsyaВиїзне засідання колегії відбулось на базі Ямпільської районної державної адміністрації. З доповіддю щодо основних пріоритетів діяльності виступила заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Марина Єрошенко.

 

Посадовець зазначила, що за звітний період забезпечено виплату пенсій 473,3 тисячі пенсіонерів. На їх фінансування спрямовано понад 9 мільярдів гривень. Власних коштів від сплати єдиного соціального внеску надійшло на 32 млн грн більше доведеного завдання.

 

— Продовжується робота у напрямку легалізації доходів та зайнятості населення. З початку року, легалізовано майже дві тисячі робочих місць. Додатково надійшло – 2,6 мільйона гривень єдиного внеску. Сьогодні в області функціонує 61 віддалене робоче місце. До кінця року заплановано відкриття ще двох віддалених робочих місць, — підсумувала Марина Єрошенко.

 

Під час виїзного засідання колегії, учасники заходу не оминули увагою  роботу секторів обслуговування громадян Ямпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду Вінниччини, прийом відвідувачів в яких проводиться за принципом “єдиного вікна”. Протягом 9 місяців прийнято 18,9 тисячі громадян, яким надано близько 21 тисячі різних видів послуг.

 

 

Луганщина

Про результати роботи під час засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області доповів перший заступник керівника Фонду в області Павло Баранов.

lugansk 2

 

Доповідач зазначив, що протягом звітного періоду органами Фонду профінансовано пенсійні виплати на 9,7 мільярда гривень, що більше ніж на 50 % перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Станом на 1 жовтня поточного року в області пенсію отримують 310 тисяч осіб, з яких майже 154,5 тисячі внутрішньо переміщених.

 

— Особливу увагу пенсійна служба в області приділяє питанню подолання тіньової зайнятості населення та дотриманню соціальних гарантій громадян. Завдяки заходам з детінізації ринку праці з початку року в області легалізовано майже 1,3 тисячі робочих місць, що дозволило залучити до бюджету Пенсійного фонду єдиного внеску на суму 802 тисячі гривень.

 

Не залишилось поза увагою присутніх й питання наближення пенсійних послуг до громадян шляхом надання їх у віддалених пунктах обслуговування та за допомогою сучасних електронних сервісів. Наразі на Луганщині вже функціонують 36 віддалених пунктів обслуговування громадян, в яких надано понад 12 тисяч пенсійних послуг. Загальна чисельність пенсіонерів в зоні обслуговування складає 159 тисяч осіб.

 

Черкащина

cherkasyПідсумки роботи за дев’ять місяців цього року, результати вжитих заходів щодо детінізації зарплати обговорили під час засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.  

 

Начальник головного управління Фонду Світлана Зінник поінформувала присутніх про те, що протягом дев’яти місяців цього року працівники Фонду Черкащини активно працювали над виконанням поставлених завдань. Зокрема, розглянули питання наповнення бюджету Фонду, погашення заборгованості з обов’язкових платежів, налагодження співпраці з Державною фіскальною службою та Управлінням Держпраці в регіоні з метою посилення контрольних функцій за дотриманням законодавства про оплату праці.

 

За дев’ять місяців 2018 року загальні доходи головного управління становили 8,3 мільярда гривень, що на 32% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Однак, нестабільність в роботі бюджетоутворюючих підприємств області (наприклад, ПАТ«Азот») впливає на наповнення бюджету Фонду.

 

Наразі в регіоні функціонує 74 точки доступу з надання пенсійних послуг: у 25 відділах обслуговування громадян та 49 віддалених робочих місцях фахівців головного управління.

 

Також Світлана Зінник зазначила, що сьогодні працівникам слід зосередити увагу на популяризації нових сервісів Фонду, збільшенні кількості користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та активізації інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо переваг легального працевлаштування.

 

 

Херсонщина  Herson

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Зінаїда Лазарєва. Керівник зазначила,
що загальна сума видатків на пенсійні виплати склала 5,86 мільярда гривень,  що на 1,43 мільярда, ніж за 9 місяців 2017 року. Призначено 6,3 тисячі нових пенсій та проведено 11,3 тисячі індивідуальних перерахунків.

 

— Ми продовжуємо працювати над розширенням мережі пунктів обслуговування громадян. Наразі в регіоні працюють 36 віддалених робочих місць працівників управління Фонду та 18 агентських пунктів в приміщеннях сільських та селищних рад, в яких надано понад 3,7 тисячі пенсійних послуг, — зазначила начальник головного управління.

 

 

 

 

L viv kolegiya 1Львівщина

Начальник головного управління Фонду у Львівській області  Галина Недзельська поінформувала присутніх про те, що зі зміною організації роботи в області збільшено кількість місць обслуговування громадян у населених пунктах, у тому числі найбільш віддалених від районних центрів.

 

– З початку року в області на 61 віддаленому робочому місці працівників головного управління прийнято понад 10 тисяч осіб. До кінця цього року планується створити ще 53 віддалених робочих місця. Всього з початку року спеціалістами головного управління надано 441,5 тисяч різних видів послуг, – зазначила очільник Фонду в області.

 

Крім того, керівник акцентувала увагу на питаннях  надходження коштів до бюджету Фонду, погашенні заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення тощо.

 

 

Закарпаття zakarpattya

Про роботу органів Пенсійного фонду в Закарпатській області за 9 місяців 2018 року доповіла під час колегії перший заступник начальника головного управління Наталія Кіш.

 

Упродовж 9 місяців 2018 року до бюджету Фонду в області з усіх джерел фінансування надійшло 5,12 мільярда гривень. Планові показники по надходженню коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду області, виконано на 117,7 %. Забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги 273,2 тисячі пенсіонерам. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати становив 5,16 мільярда гривень. У порівнянні з показниками за відповідний період 2017 року видатки збільшилися на 1,012 мільярда гривень.

 

         Серед основних пріоритетів діяльності — наближення пенсійних послуг до громадян шляхом надання їх у віддалених пунктах обслуговування. На сьогодні успішно діють 22 віддалені робочі місця спеціалістів Фонду, обладнані поза межами територіальних управлінь, в яких  протягом 9 місяців 3025 громадянам було надано відповідні послуги.

 

 

ZHytomyr

Житомирщина

Упродовж звітного періоду органами Фонду в Житомирській області забезпечено фінансування виплат пенсій і грошової допомоги 381,8 тисячі пенсіонерів області. Призначено 9,9 тисячі нових пенсій, проведено 41,6 тис. перерахунків пенсій за заявами громадян.

 

— Також хочу зазначити, що протягом 9 місяців 2018 року завдяки заходам, вжитими органами Пенсійного фонду, Держпраці, Державної фіскальної служби області, в тому числі у співпраці із соціальними партнерами легалізовано понад 4,7 тисячі робочих місць, — зазначив перший заступник начальника головного управління Фонду в області Олег Шмагун.

 

 

 

 

 

 

background Layer 1