Пропустити навігацію

Відбулась спільна селекторна нарада керівництва Пенсійного фонду України та Державної служби України з питань праці з регіонами

Стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України щодо легалізації ринку праці обговорили під час спільної селекторної наради керівництва Пенсійного фонду України, Державної служби України з питань праці та Державної фіскальної служби.

 

Представники відповідних органів у регіонах прозвітували про роботу в даному напрямку — спільні візити на підприємства, де можливе порушення законодавства про працю та перші результати від застосування таких заходів. Окрім того, учасники наради зупинились на питаннях, які потребують врегулювання на центральному рівні.

 

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний зазначив, що даний напрямок роботи — непростий, відтак потрібно виробити чітку лінію співпраці та спільно працювати на результат.

 

Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега зауважив, що наприкінці року підбиватимуться підсумки роботи з легалізації ринку праці. Тому потрібно вже зараз бачити реальну картину, щоб знати, яких заходів вживати в разі необхідності.

 

2 2

background Layer 1