Пропустити навігацію

Колишні керівники

Сивоволов Юрій Никандрович
(1934–2003)

 Syvovolov

Народився 19.12.1934 р. у м. Дніпродзержинськ. У 1952 році закінчив технологічний факультет Дніпропетровського металургійного інституту. Пройшов шлях від диспетчера рейкобалочного цеху Дніпропетровсього металургійного заводу у Дніпродзержинську до першого заступника міністра соціального забезпечення Української РСР. Працював на відповідальних посадах у Дніпропетровському обкомі партії, ЦК Компартії України.

З грудня 1990 р. – керуючий Українським республіканським відділенням Пенсійного фонду СРСР, а згодом з січня 1992 р. до квітня 1993 р. – Голова правління Пенсійного фонду України.

Нагороджений орденом “Знак Пошани”.

 

 

 

Тентюк Віктор Петрович

Tentiuk

Народився 05.10.1939 р. у м. Новоукраїнка Кіровоградської області. У 1964 році закінчив Одеський кредитно-економічний інститут. Пройшов шлях від дільничного  інспектора податкового відділу виконкому Піщано-Бродської районної Ради депутатів трудящих Кіровоградської області до заступника

міністра фінансів України – начальника Державної податкової інспекції та керівника Державного казначейства.

 

З вересня 1993 р. по жовтень 1995 р. обіймав посаду Голови правління Пенсійного фонду України.

 

Заслужений економіст України, нагороджений орденом “Знак Пошани”.

 

 

 

Зайчук Борис Олександрович

Zaychuk

Народився 27.08.1949 р. в м. Старокостянтинів Хмельницької області. У 1971 р. закінчив Київський державний педагогічний інститут, у 1991 р. – Київський інститут політології і соціального управління, у 2000 р. – Київський торговельно-економічний університет. Кандидат економічних наук, доцент. Пройшов шлях від учителя та директора середньої школи, заступника голови виконкому Києво-Святошинської районної Ради народних депутатів, заступника голови райдержадміністрації Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

З вересня 1993 р. – заступник Голови правління Пенсійного фонду України, з січня 1996 р. по грудень 2007 р. та з березня 2010 р. по листопад  2012 р. – Голова правління Пенсійного фонду України.

Обіймав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України, був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Хорватія.

Заслужений працівник соціальної сфери України. Нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня, орденом Ярослава Мудрого V ступеня, орден Ярослава Мудрого ІV ступеня.

 

 

Зарудний Олексій Борисович Foto Zarudnyj 234x300

Має повну вищу юридичну освіту. У 2000 році закінчив Київський інститут туризму, економіки і права.

Трудовий шлях розпочав у 1989 році у місті Києві, судовим виконавцем Московського районного суду.

З листопада 1991 року працював в Українському республіканському відділенні Пенсійного фонду СРСР, на базі якого було створено Пенсійний фонд України, пройшовши усі щаблі професійного зростання: у 1991 1994 роках був спеціалістом І категорії, юрисконсультом І категорії, провідним інспектором, заступником начальника юридичного відділу.

З вересня 1994 по січень 2006 року віце-президент Асоціації розвитку недержавних систем соціального забезпечення; м. Київ. Протягом десяти років, з лютого 1996 року до вересня 2006 року, працював у Пенсійному фонді України начальником юридичного відділу‚ начальником юридичного управління, заступником Голови правління.

У 2007 2008 роках народний депутат Верховної Ради України VІ скликання. З грудня 2007 року по березень 2010 року обіймав посаду Голови правління Пенсійного фонду України.

У період із грудня 2010 року по грудень 2014 року Голова ТОВ «Українська незалежна інноваційна консалтингова компанія», у серпні-грудні 2014 року очолював Раду Громадської організації «Новий соціальний вибір».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2014 року призначений на посаду Голови правління Пенсійного фонду України. Автор друкованих праць з питань пенсійного забезпечення в Україні. Брав участь у
розробці базових пенсійних законів  «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про недержавне пенсійне забезпечення».

Співавтор 3-х наукових праць, рекомендованих Міністерством освіти та науки України як навчальні посібники для студентів вищих навчальних закладів: “Загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Навчальний курс” (видавництво “АВТ”, Київ, 2004 р.); “Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Науково-практичний коментар (видавництво “АВТ”, Київ, 2005 р.); “Пенсійний фонд України організаційно-правові
та соціально-економічні засади функціонування” (видавництво “АВТ”, м. Київ, 2005 р.).

 

background Layer 1