Пропустити навігацію

Відбулось засідання Громадської ради при Пенсійному фонді України

Питання наповнення бюджету Пенсійного фонду України та своєчасність виплати пенсій стало одним з ключових під час засідання Громадської ради при Пенсійному фонді України.

 

Заступник Голови правління Фонду Ірина Ковпашко акцентувала увагу, що Пенсійним фондом визначено ряд заходів, спрямованих на виконання дохідної частини бюджету Фонду. Основні з яких — це робота у напрямку легалізації ринку праці та стягнення заборгованості по обов’язкових платежах до Фонду.

 

На сьогодні заборгованість з платежів до Пенсійного фонду України складає 26,2 мільярда гривень. З них 12,5 млрд – заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску.  

 

Заступник директора департаменту — начальник управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності, фінансово-економічного департаменту Пенсійного фонду України Тетяна Мельник поінформувала, що фінансування пенсій жовтня завершилось в повному обсязі, а фінансування та виплата пенсій за листопад розпочнеться згідно із графіком.

 

 Про підтвердження окремих видів діяльності при призначенні пенсії поінформувала заступник директора департаментуначальник управління методологічного забезпечення департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Світлана Шута.

 

Про роботу в органах Пенсійного фонду України зі зверненнями громадян розповіла заступник директора департаменту пенсійного забезпечення  Пенсійного фонду України Любов Бричок. Зокрема, фахівець зазначила, що за 9 місяців цього року до органів Пенсійного фонду надійшло понад 4оо тисяч звернень, що майже на 50% більше у порівнянні із минулим роком. Найбільше громадяни звертались з питань осучаснення пенсій, перерахунку та виплат пенсій військовослужбовцям та щодо виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

Питання підготовки до запровадження другого накопичувального рівня пенсійної системи висвітлив директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Олександр Малецький, який зауважив, що Пенсійний фонд України бере активну участь у процесі підготовки законодавчої бази, а також готує свої технологічні потужності до запровадження накопичувальної системи, як однієї з підсистем Пенсійного фонду України.  

 

1 5

2 3

3 2

5

4

6

7 1

8 2

 

background Layer 1