Пропустити навігацію

На Буковині запрацювало нове віддалене робоче місце фахівця Фонду, а на Донеччині – агентський пункт

У регіонах продовжується робота з наближення пенсійних послуг до громадян. У співпраці з органами місцевого самоврядування пенсійники організовують відкриття нових віддалених робочих місць фахівців Фонду та агентських пунктів з надання пенсійних послуг.

 

Буковина

За сприяння активу об’єднаної територіальної громади села Вікно Заставнівського району Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області облаштовано ще одне робоче місце фахівця пенсійної служби, уже третє на теренах району.

 

Відтепер мешканці села можуть отримати необхідні консультації та вирішити пенсійні питання за місцем проживання, не витрачаючи час на відвідування сервісного центру в районі.

 

Першим відвідувачам спеціалісти роз’яснили актуальні питання пенсійного забезпечення, розповіли про порядок реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду тощо.

 

Донеччина

У приміщенні Рубцівського старостинського округу Лиманської об’єднаної територіальної громади Лиманського району відбулось відкриття агентського пункту з надання пенсійних послуг.

 

Населенні пункти Рубцівського старостинського округу розташовані на відстані 38 км від районного центру. Завдяки  роботі агентського пункту жителі сіл Рубці, Лозове та Вовчий Яр, а це майже 3 тисячі осіб, зможуть отримати роз’яснення з питань пенсійного законодавства, інформацію з Реєстру застрахованих осіб, замовити та отримати довідки тощо.

 

Працюватиме агентський пункт два рази на місяць – кожну другу та четверту п’ятницю за адресою: Лиманський район, с. Рубці, вул. Центральна, буд. 18.

 

pryjom Donetsk

 

 

background Layer 1