Пропустити навігацію

Пенсійний фонд України приймає делегацію з Латвійської Республіки

Пенсійний фонд України продовжує роботу над запровадженням електронного документообігу у сфері соціального забезпечення із країнами-партнерами. Делегація з Латвійської Республіки стала наступною після Литви та Естонії, з якою розпочались переговори щодо обміну документами в електронному форматі.

 

Співпраця між Україною та Латвійською Республікою регламентується Договором про співробітництво в галузі соціального забезпечення від 26 лютого 1998 року та Угодою між Пенсійним фондом України і Державним агентством соціального страхування Латвійської Республіки про порядок переказу і виплати пенсій від 04.07.2001 року.  

 

Запровадження електронного документообігу між Пенсійним фондом України та Державним агентством соціального страхування Латвійської Республіки значно спростить процедуру призначення, перерахунку та виплати пенсій, які визначені Договором та Угодою, на території обох країн.  

 

Заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко ознайомила закордонних колег з моделлю пенсійної системи України та наголосила на важливості переходу в роботі на електронний документообіг. Керівник запропонувала обговорити можливість делегування функції оформлення документів на призначення, перерахунок та виплату пенсій між країнами головному управлінню Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.  

 

Нагадаємо, уже відбулись переговори щодо впровадження електронного документообігу між Пенсійним фондом України й Управлінням Фонду державного соціального страхування Литовської Республіки та Пенсійним фондом України і Департаментом соціального страхування Естонської Республіки.

 

1 2

3 2

2 2

background Layer 1