Пенсійний фонд в новітній історії України

image001 717x1024

Початок нової ери для всієї України ознаменував 2014 рік. Це рік, коли розпочалася масштабна перебудова всіх сфер життя держави. Не стала винятком і система національного пенсійного страхування. Наприкінці 2014 року Пенсійний фонд знову очолив Олексій Борисович Зарудний.

Screenshot 1 300x197У цей період були зроблені перші кроки у проведенні радикальної пенсійної реформи. В березні цього року був ухвалений Закон «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні». Так була визначена необхідність здійснення докорінних змін у пенсійній системі, насамперед, встановлення справедливого пенсійного забезпечення, скасування системи спеціальних пенсій і перехід на єдині принципи нарахування пенсій.
Уже на початку 2015 року були ухвалені ключові закони, які докорінно змінили ситуацію в пенсійній сфері. Наприклад, усім пенсіонерам, які працювали на спецпосадах, до звільнення з роботи призупинилася виплата пенсій, а вже з червня було скасоване призначення всіх спеціальних пенсій. Також був підвищений пільговий пенсійний вік і поетапно почали збільшувати загальний стаж роботи для призначення пенсій на пільгових умовах.

З ІНТЕРВ’Ю РОЗЕНКА ПАВЛА ВАЛЕРІЙОВИЧА
«Ми наводимо порядок у механізмі призначення пенсіїї, страхового стажу і строку виходу на пільгові (дострокові) пенсії, скасували систему спецпенсій для народиш депутатів, суддів, про¬курорів, чиновників. Безумовно, комусь ці нововведення можуть не сподобатися, але в солідарній системі не може бути так, що хтось живе на пенсію 1000 гривень, а хтось отримує 15 тисяч. Тому перехід на єдину систему нарахування пенсій – вимога часу».

Джерело: «Вісник Пенсійного фонду України» № 2, 2015

З ІНТЕРВ’Ю ЗАРУДНОГО ОЛЕКСІЯ БОРИСОВИЧА
«Перша проблема, яку вирішує законопроект, – очищення солідарної системи від невластивих їй виплат. Це крок до подолання дефіциту бюджету Пенсійного фонду і наступний крок до створення можливостей подальшого підвищення розмірів пенсій і відновлення їх диференціації в солідарній системі».

Джерело: «Вісник Пенсійного фонду України» № 2, 2015

У квітні 2015 року Урядом на розгляд Верховної Ради України внесений законопроект «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», який є ключовим законодавчим актом комплексної реформи системи пенсійного забезпечення.

Screenshot 2 300x263

Зокрема він урегульовує питання призначення всіх видів пенсій за нормами єдиного закону; впорядковує солідарну систему та звільняє її від невластивих виплат; передбачає започаткування накопичувальної системи пенсійного забезпечення; сприяє запро-вадженню професійної пенсійної системи для окремих категорій професій; передбачає норми, які сприятимуть розвитку недержавного пенсійного забезпечення.
Одночасно із запровадженням змін, внесених до пенсійного законодавства в цей період, у системі Пенсійного фонду України розпочинаються заходи з удосконалення його організаційної та функціональної структури з використанням нових інформаційних технологій. Саме задля реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, забезпечення діяльності органів Пенсійного фонду України відповідно до сучасних умов розвитку суспільства спеціалістами Фонду були розроблені Концепція розвитку Інформаційно-аналітичних систем Пенсійного фонду України та Зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Протягом серпня-листопада Фонд проводив звірку баз даних на предмет врахування при обчисленні пенсії заробітних плат, щодо яких відсутні дані в звітності роботодавців. За цей період всього було співставлено даних по заробітних платах в системі персоніфікованого обліку та в системі призначення пенсій по 12 млн пенсійних справ.

 

СХЕМА ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН НА БАЗІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Screenshot 3

Screenshot 4 300x219

Розпочато впровадження єдиних стандартів обслуговування громадян, які звертаються до Пенсійного фонду України. Протягом 2015 року Пенсійний фонд України забезпечував створення централізованої системи призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи. Головною метою створення такої системи є запровадження автоматизованої обробки даних і документів із забезпеченням максимальної доступності громадян до послуг, які надає Фонд, незалежно від місця їхнього проживання, надання послуг без необхідності безпосереднього звернення до органів Фонду, мінімізація часу обслуговування, а також максимальне уникнення людського фактору під час призначення пенсій, зокрема корупційних ризиків.

Screenshot 5 300x264На сьогодні в 60 управліннях Пенсійного фонду України відбулася тестова експлуатація розробленого за допомогою технологічних партнерів Фонду програмного забезпечення для обробки пенсійної документації за даними електронної пенсійної справи і з грудня розпочато його впровадження в усіх управліннях Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах Вінницької, Донецької, Київської та Херсонської областей.
З 1 січня 2016 року планується запровадження цієї системи на всій території України. У подальшому в контексті адміністративної реформи в Україні, зокрема об’єднання громад, буде створено якомога більше точок доступу, де громадяни зможуть отримати послуги. Це можуть бути і управління Пенсійного фонду, і банки, і пошта, і нотаріуси. Наявність централізованої системи надасть змогу ідентифікувати людину та автоматизувати всі процеси. Тобто ті зали обслуговування, які вже створюються сьогодні, в майбутньому стануть центрами обслуговування без прив’язки до того чи іншого територіального управління.
У цьому році після нетривалої перерви була відновлена робота Навчально-методичного центру, який активно розпочав проводити навчальні семінари для працівників системи Фонду. Відбулося переформатування відомчих видань.

Screenshot 6 300x231Так, з 2015 року журнал «Вісник Пенсійного фонду України» розрахований виключно на спеціалістів системи і має винятково професійний характер. Матеріали газети «Пенсійний кур’єр» стали доступнішими у сприйнятті для пересічних читачів, особливо пенсіонерів. Також відновив роботу Контакт-центр Пенсійного фонду, який на сьогодні надав відповіді 108 тис. громадян. Усі новації та напрацювання, які відбуваються у Пенсійному фонді останнім часом, позитивно сприймаються як середині системи, так і в цілому в суспільстві – пенсіонерами, громадськістю, міжнародними експертами. Так, Пенсійний фонд сьогодні активно співпрацює з оновленим складом Громадської ради у вирішенні існуючих пенсійних питань, адже зараз громадським організаціям, насамперед, у розв’язанні соціальних проблем, відводиться ключова роль.

Screenshot 7 300x293
Фактично, з 2015 року розпочалася глобальна модернізація пенсійної системи на засадах соціального страхування, впровадження новітніх інформаційних та управлінських технологій, єдиних сучасних стандартів якості обслуговування громадян, ефективних організаційних і структурних рішень, введення і розвиток ринкових елементів інфраструктури обслуговування та механізмів громадського контролю.

З ІНТЕРВ’Ю ТРЕТЬЯКОВОЇ ГАЛИНИ МИКОЛАЇВНИ, ГОЛОВИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ПЕНСІЙНОМУ ФОНДІ УКРАЇНИ
«Час змінювати ситуацію у пенсійній системі настав. Насамперед, сьогодні треба налагодити механізми, які б ефективно перерозподіляли зібрані у Пенсійному фонді кошти справедливим шляхом. Нова команда, гцо прийшла працювати у Фонд, усвідомлює, які зміни потрібні українській пенсійній системі, і робить перші кроки, аби повернути ситуацію на краще. Ми такі дії будемо під¬тримувати. Але головне – ми вимагатимемо від керівництва Пенсійного фонду політичної хоробрості. Бо розуміємо, що якгцо саме зараз не змінимо ситуацію, наші діти і наші онуки не матимуть пенсійної системи взагалі».

Джерело: «Вісник Пенсійного фонду України» № 2, 2015

Але попереду ще велика кропітка робота з переформатування вітчизняної пенсійної системи та наближення її до рівня європейських стандартів. Це – проведення заходів, спрямованих на відновлення соціальної справедливості та забезпечення фінансової збалансованості пенсійної системи, детінізацію доходів громадян і впровадження ефективних технологій адміністрування, запровадження загальнообов’ язкового накопичувального рівня пенсійної системи та інші. Все це – найближча перспектива, яка вимагає від працівників Пенсійного фонду неабиякої мобілізації їхніх професійних ресурсів і загальнолюдських якостей, адже повсякденна робота будь-якого фахівця системи Пенсійного фонду направлена, насамперед, на задоволення потреб та надання якісних послуг звичайним людям, що звертаються до них.
Ці 25 років праці показали, що працівники системи Пенсійного фонду України вміють з гідністю вирішувати і соціальні, і фінансові, і організаційні проблеми пенсійного забезпечення, незалежно від викликів часу та складності ситуацій. Вони довели свій професіо¬налізм і продовжують це робити щодня. Їх цінують і їм довіряють держава та мільйони українських пенсіонерів. Пенсійний Фонд – це багатотисячний колектив працівників обласних, міських, районних управлінь, які здатні вирішувати складні виробничі завдання, а у вільний час – відпочивати, займатися творчістю, благодійництвом, спортом. Саме про таких людей і піде мова у наступному розділі книги.

З ВИСТУПУ СУШКЕВИЧА ВАЛЕРІЯ МИХАЙЛОВИЧА, УПОВНОВАВЖЕНОГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
«Сьогодні багато охочих критикувати роботу Пенсійного фонду. А я готовий низько вклонитися перед цією установою, адже у її роботі в умовах кризи є багато позитивних моментів.
Насамперед, те, що незважаючи на скорочення виробництва, безробіття, кризу платежів, Фонд працює чітко й унеможливив паніку у суспільстві з приводу отримання пенсіонерами своїх грошових коштів. Це – велике досягнення, з яким я і вітаю Пенсійний фонд».

Джерело: архів редакції журналу «Вісник Пенсійного фонду України», 2015

background Layer 1
Зателефонувати
0 800 503 753