Пропустити навігацію

Марчук Костянтин Михайлович

 

Marchuk 199x300Народився 11 липня 1965 року на Київщині.

 

  • 1987 роцізакінчив Київське вище зенітно-ракетне інженерне училище ім. С .М .Кірова отримавши спеціальністьвійськового інженера. Проходив службу в Збройних силах України . Після демобілізації у1995 році був слухачем Міжрегіонального центру перепідготовкивійськовослужбовців.

 

  • 1996 році закінчив Міжрегіональну академію, за фахом «Фахівець малого та середнього бізнесу ». Має величезний досвід роботи в Українському союзі промисловців і підприємців– від радникав Генеральній виконавчійдирекціїУкраїнськогосоюзу промисловців і підприємців(1996 рік) до віце-президентаУкраїнськогосоюзу промисловців і підприємців по роботіз регіонамипо теперішнійчас.

 

У 2009 році обрано на посаду заступника Голови Об ’єднання організаційроботодавцівУкраїни. З вересня місяця 2009 року обрано віце-президентом Спілки інженерів України на громадських засадах.

 

Заступник Голови Спільного представницького органу сторони роботодавцівна національному рівні з березня2017 року.

 

З квітня 2017 року включено до складу ПравлінняФонду соціального страхуванняУкраїни.

 

Серед особистих якостей Марчука Костянтина Михайловича слід підкреслити чесність, об’єктивність, високий рівень культуриурівноваженість, впевненість, аналітичний склад  розуму,  ініціативність, уміння  швидко та ефективно вирішувати практичні справи,  високу вимогливість до себе і підлеглих .  Користується заслужено повагою та авторитетом промисловців і підприємців України.  За вклад у розвиток підприємницької діяльності неодноразово нагороджувався Почесною грамотою, подякою , іменним годинником та Золотим знаком УСПП .

 

За вагомий внесок у реформуванн я національної економіки, розвиток підприємництва та формування ри нкової інфраструктури в Україні нагороджено Почесною грамотою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (2005р.), Грамотою кабінету МіністрівУкраїни (2012р.), орденом «За заслуги» ІІІступеня(2015р.).

 

 

 

 

 

 

 

background Layer 1