Пропустити навігацію

П Р О Т О К О Л № 28 прийняття постанов правління Пенсійного фонду України шляхом опитування членів правління від 07 грудня 2016 року

 

П Р О Т О К О Л   № 28

прийняття  постанов правління Пенсійного фонду України

шляхом опитування членів правління

від 07 грудня 2016 року

 

 

 

За рішенням Голови правління Пенсійного фонду України та на підставі службових записок департаменту інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів і департаменту персоналу та адміністративного забезпечення Пенсійного фонду України, та відповідно до розділу V Регламенту роботи правління Пенсійного фонду України, затвердженого постановою правління Фонду від 09.07.2015  № 12-2 “Про організацію роботи правління Пенсійного фонду України” застосовано процедуру прийняття постанов правління Фонду шляхом опитування. 

З метою з’ясування позиції членів правління Пенсійного фонду України відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю департаменту персоналу та адміністративного забезпечення Пенсійного фонду України проведено опитування членів правління Фонду.

За результатами опитування складено 2 протоколи (додаються), відповідно до яких було опитано 15 членів правління: О. Б. Зарудний, М. І. Шамбір,

В. Г. Машкін, Л. Л. Денісова, С. О. Діденко, В. В. Загородній, В. С. Максимчук,    О. М. Мушенок, В. В. Мущинін, С. О. Притоманов, В. М. Сушкевич,

Г. М. Третьякова, С. Я. Українець, О. Б. Шевчук, Р. Т. Чернега.  

 

 

Порядок денний:

  1. Про порядок надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців.
  2. Про нагородження нагрудним знаком “Знак пошани Пенсійного фонду України” Лашиної Т. П., Піпченко Т. І.

 

 

Враховуючи п. 1 розділу V Регламенту роботи правління Пенсійного фонду України, правління ухвалило постанови про наступне:

 

 

  1. СЛУХАЛИ:

Про порядок надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців.

Відповідно до частини п’ятої статті 18 Закону України від 02 червня      2016 року № 1404-VIII “Про виконавче провадження”, пунктів 9, 10 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року № 280, з метою забезпечення взаємодії Пенсійного фонду України з органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями, департаментом інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України підготовлено проект постанови правління Фонду “Про порядок надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців”.

 

 

УХВАЛИЛИ:

  1. Затвердити Порядок надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців, що додається.
  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2011 року № 38-2 “Про затвердження Порядку надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби”, зареєстровану в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2011 року за № 1494/20232.
  3. Департаменту інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів (Малецький О.М.) разом з юридичним управлінням (Рябцева Т.Б.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  4. Постанова Про порядок надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавцівнабирає чинності одночасно з набранням чинності статтею 8 Закону України від 02 червня 2016 року № 1404-VIII “Про виконавче провадження”, але не раніше дня її офіційного опублікування.
  5. Контроль за виконанням постанови Про порядок надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців покласти на заступника Голови правління Пенсійного фонду України Машкіна В. Г.

 

 

  1. СЛУХАЛИ:

Про нагородження нагрудним знаком Знак пошани Пенсійного фонду УкраїниЛашиної Т. П., Піпченко  Т. І.

Від начальника головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області надійшла пропозиція про  нагородження нагрудним знаком “Знак пошани Пенсійного фонду України”:

ЛАШИНОЇ Тетяни Петрівни – начальника Лозівського об’єднаного управліня Пенсійного фонду України Харківської області;

ПІПЧЕНКО Тетяни Іванівни – заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

 

 

УХВАЛИЛИ:

За сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у        виконання завдань, покладених на органи Пенсійного фонду України нагородити нагрудним знаком “Знак пошани Пенсійного фонду України”:

ЛАШИНУ Тетяну Петрівну – начальника Лозівського об’єднаного управліня Пенсійного фонду України Харківської області;

ПІПЧЕНКО Тетяну Іванівну – заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

 

 

 

 

Голова правління                                                                    О.  Зарудний

background Layer 1