Пропустити навігацію

П Р О Т О К О Л № 29 прийняття постанови правління Пенсійного фонду України шляхом опитування членів правління від 22 грудня 2016 року

П Р О Т О К О Л   № 29

прийняття  постанови правління Пенсійного фонду України

шляхом опитування членів правління

від 22 грудня 2016 року

 

 

 

За рішенням Голови правління Пенсійного фонду України та на підставі службової записки департаменту персоналу та адміністративного забезпечення Пенсійного фонду України і відповідно до розділу V Регламенту роботи правління Пенсійного фонду України, затвердженого постановою правління Фонду від 09.07.2015  № 12-2 “Про організацію роботи правління Пенсійного фонду України” застосовано процедуру прийняття постанови правління Фонду шляхом опитування. 

З метою з’ясування позиції членів правління Пенсійного фонду України відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю департаменту персоналу та адміністративного забезпечення Пенсійного фонду України проведено опитування членів правління Фонду.

За результатами опитування складено протокол (додається), відповідно до якого було опитано 15 членів правління: О. Б. Зарудний, М. І. Шамбір,

В. Г. Машкін, Л. Л. Денісова, С. О. Діденко, В. В. Загородній, В. С. Максимчук,    О. М. Мушенок, В. В. Мущинін, С. О. Притоманов,  В. М. Сушкевич,

Г. М. Третьякова, С. Я. Українець, О. Б. Шевчук,  Р. Т. Чернега.  

 

 

Порядок денний:

  1. Про примірні структури територіальних органів Пенсійного фонду України.

 

 

Враховуючи п. 1 розділу V Регламенту роботи правління Пенсійного фонду України, правління ухвалило постанову про наступне:

 

 

  1. СЛУХАЛИ:

Про примірні структури територіальних органів Пенсійного фонду України”.

Відповідно до пункту 10 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого  постановою   Кабінету   Міністрів   України   від  23  липня  2014 року № 280, та враховуючи зміни в організації роботи центрального апарату і територіальних управлінь Фонду, а також надані пропозиції Групою реформ у Пенсійному фонді України департаментом персоналу та адміністративного забезпечення Пенсійного фонду України підготовлено проект постанови правління Фонду “Про примірні структури територіальних органів Пенсійного фонду України”.

 

 

УХВАЛИЛИ:

  1. Затвердити Примірну структуру головних управлінь Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та Примірну структуру управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, а також об’єднаних управлінь, що додаються.
  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови правління Пенсійного фонду України від 02 квітня 2015 року № 7-2 “Про примірну структуру головних управлінь Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі” та від 02 квітня 2015 року № 7-3 “Про примірну структуру управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, а також у містах та районах”.
  3. Начальникам головних управлінь Пенсійного фонду України в областях та місті Києві до 15 січня 2017 року подати проекти структур головного управління та підвідомчих управлінь департаменту персоналу та адміністративного забезпечення Пенсійного фонду України.
  4. Контроль за виконанням постанови Про примірні структури територіальних органів Пенсійного фонду Українипокласти на першого заступника Голови правління М. І. Шамбіра.

 

 

 

 

 

 

Голова правління                                                                     О.  Зарудний

background Layer 1