Пропустити навігацію

На Вінниччині та Донеччині запрацювали нові віддалені робочі місця фахівців Фонду

Органи Пенсійного фонду України продовжують наближувати пенсійні послуги до жителів віддалених сіл і містечок. У квітні на Вінниччині та Донеччині запрацювали агентські пункти Фонду, де жителі можуть отримати консультацію щодо пенсійних питань.

 

Вінниччина

У селі Оляниця Тростянецького району запрацювало віддалене робоче місце з надання пенсійних послуг Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області. Послугами фахівця Фонду тепер можуть скористатися 3,5 тисячі жителів сіл Оляниця, Гордіївка та Четвертинівка, третина з яких – пенсіонери.

Відкриття агентського пункту відбулось за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки, начальника Бершадського об’єднаного управління Світлани Клітченко, Оляницького сільського голови Володимира Олійника та представників громадськості.

Наразі в області функціонує 47 віддалених робочих місць. З початку поточного року здійснено понад 430 прийомів відвідувачів, надано близько 4 тисяч послуг.

 

Донеччина

Протягом одного дня запрацювали три агентські пункти з надання послуг із пенсійного забезпечення — у Максимільянівській, Новоселидівській та Новоукраїнській сільських радах Мар’їнського району Донеччини.

У відкритті віддалених робочих місць взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, голова Мар’їнської районної державної адміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, голова Максимільянівської сільської ради Віктор Фінько, голова Новоселидівської сільської ради Віталій Гарбуз, голова Новоукраїнської сільської ради Олександр Перетятько, представники громадськості та мешканці зазначених пунктів.

Відтепер інформацію або послуги з пенсійного забезпечення можуть отримати жителі десяти сіл. Це понад 7 тис. громадян, з яких 2,2 тис. – пенсіонери. Мешканці можуть отримати широкий перелік послуг, зокрема: консультації та роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, інформацію з реєстру застрахованих осіб, доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України, замовити та отримати довідки та багато інших.

 

 

1 5
Вінниччина
24569
Вінниччина
4 1
Донеччина
3 3
Донеччина

background Layer 1