Пропустити навігацію

Повідомлення про публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2018 рік

Пенсійний фонд України запрошує до участі в проведенні засідання за круглим столом для публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2018 рік, розробленого відповідно до статті 19 Закону України “Про запобігання корупції”, підпункту 1 пункту 5 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2014 № 280, Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої  рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08 грудня 2017 року № 1379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2018 року за № 87/31539.

На засіданні будуть розглянуті результати електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2018 рік, які проводяться з 11 по 25 квітня 2018 року.

З проектом Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2018 рік можна ознайомитися на інформаційній сторінці веб-порталу Пенсійного фонду України у рубриці Електронні консультації з громадськістю.

Програма передбачає впровадження заходів подальшого удосконалення системи управління та контролю за діяльністю органів Пенсійного фонду України, спрямованих на своєчасне виявлення, усунення та мінімізацію корупційних ризиків при виконанні усіх функцій та завдань органами Пенсійного фонду України і, насамперед, при забезпеченні обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, організації управління та контролю у солідарній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

До Антикорупційної програми додається Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності органів Пенсійного фонду України, затверджений Головою правління Пенсійного фонду України 11 квітня 2018 року. Заходи щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків (наведені у додатку 2 до Звіту) вживатимуться як частина цієї Програми.

Завдання, визначені Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2018 рік, поширюватимуться на всі органи Пенсійного фонду України.

Засідання за круглим столом відбудеться 26 квітня 2018 року о 11-00 в приміщенні Київського міського палацу ветеранів за адресою: м. Київ, вул. Бастіонна, 11.

Реєстрація учасників засідання та письмові пропозиції до проекту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України приймаються до
16 години 25 квітня 2018 року на поштову адресу: Пенсійний фонд України, вул.Бастіонна, 9, м. Київ-14, 01601;

 або адресу електронної пошти: anticorup@pfu.gov.ua.

Форма пропозицій щодо змін та доповнень повинна відповідати формі документу, щодо якого вони вносяться.

Результати обговорення проекту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України будуть оприлюднені на інформаційній сторінці веб-порталу Пенсійного фонду України протягом трьох робочих днів після проведення консультацій.

Контактна особа: Рубаник Олег Миколайович – департамент внутрішнього аудиту та фінансового контролю Пенсійного фонду України, робочий телефон (044) 296 81 92.

 

background Layer 1