Пропустити навігацію

У Пенсійному фонді України обговорили Антикорупційну програму на 2018 рік

IMG 3623Сьогодні, 26 квітня, відбулось публічне обговорення проекту Антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2018 рік у форматі круглого столу. У заході взяли участь члени комісії з оцінки корупційних ризиків, члени Громадської ради при Пенсійному фонді, представники засобів масової інформації.

 

Директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Алла Шуляк зазначила, що нинішньому засіданню передувала кропітка робота із визначення корупційних ризиків в органах Фонду та їх оцінка. Над даним питанням працювали члени комісії з оцінки корупційних ризиків.

 

— Щороку в органах Пенсійного фонду відбувались певні заходи на виконання антикорупційного законодавства, здійснювався щоквартальний моніторинг стану їх виконання. Щорічно питання додержання антикорупційного законодавства виносилось на розгляд засідання правління Пенсійного фонду. Минулого року ці заходи були трансформовані в антикорупційну програму Фонду, — зазначила Алла Шуляк.

 

Голова комісії з оцінки корупційних ризиків, заступник директора департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Олег Рубаник ознайомив присутніх з основними аспектами Антикорупційної програми. Зокрема, роз’яснив, що ідентифікація та оцінка корупційних ризиків здійснювалась за основними напрямками діяльності органів Пенсійного фонду – обслуговування осіб, контроль за призначенням та виплатою пенсій, управління персоналом, управління матеріальними ресурсами, організація правової роботи тощо. Голова комісії також зупинився на питанні впровадженні заходів, спрямованих на покращення системи управління та контролю за діяльністю в органах Фонду задля своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків.

 

Учасники засідання підтримали проект Антикорупційної програми. Ознайомитись із ним можна на інформаційній сторінці Веб-порталу Пенсійного фонду у розділі Публічні громадські обговорення  

 

IMG 3651

IMG 3618IMG 3622

background Layer 1